Gamester - counter strike portal


Vtedy a teraz- rozhovor s Gamester elitou

Keď sa objavia na Publicu, je to sviatok. Reč je o hráčoch/adminoch našej komunity, ktorí už prestali aktívne hrávať na serveroch a objavia sa už len raz za čas. Ako prvý, s ktorým som sa rozhodla spraviť rozhovor je opora Gamesteru, hlavný admin, mnohými nenávidený aj milovaný Duska. 

 

Čo ty a CSko predtým  a teraz? Ako sa ti hraje teraz po dlhšej pauze? Je to iné ako keď hrávaš aktívne?

Dřív jsem měl samozřejmě více času na sedění u PC. Bylo to zábavné, ale už i na palici ;) A jak se mi hraje teď? Dobře, vždy je totiž fajn dát si pár týdnů pauzu. Je na to více chuti a přeje ti i takové to štěstíčko. Jinak už se ale k CS nikdy nevratím ve stejné aktivitě, jako touto dobou před rokem či dřív.

                              

                                      Duška v čase kedy začínal hrať CS

V dnešnej dobe už hrávaš málo za Gamester clan. Nemrzí ťa to?

 Přesněji už nehrávám za Gamester clan. Pokud budu počítat 5on5 tak to už je i snad dva roky co stabilně nehraju. Možná jsem byl na soupisce a občas "vypomohl", ale to bylo tak vše. A ligové hraní? To už dávno dávno není takové, jako když jsme začínali. Tehdy bylo CS něco a uspět bylo fajn. Hrálo se ve výborné partě a to počítám všechny co se v G klanu vystřídali. Osobně nenávidím prohru, ale uplynou 2 minuty a neřeším to. Zápasy pro mě znamenaly pokecání s kamarády u zábavné střílečky. Raděj jsem měl ale asi vždy 2on2 soutěže. Přecijen jsem byl vždy ten technický typ hráče a taktika a vyhodnocování situací nebyly vždy mou silnou stránkou. Většinou mě někam postavili s AWP a hlídej :) A 2on2? Ať už s Radossem dříve nebo pak dlouhá léta s Rumem bylo to, co mě u CS drželo. Pokecání s kamarádem a u toho nasrat pár enemy. Ideální idylka na večer v pracovním týdnu. Jedna z věcí co mě k lize netáhne je fakt, že CS ligová scéna už je bohužel mrtvá.  

 Ako vnímaš Gamester teraz a aký bol predtým?

 Pokud myslíš portál, tak ten za dobu co zde jsem prošel tolika změnami, že by to bylo na hodně dlouho něco vypisovat. Jedno je ale vidět a tak trochu mě to i mrzí. Dříve to byla banda lidí, co se tu slezla, zahráli spolu na serverech, pokecali na webu a člověka těšilo se vracet. Dnes je to už jen o těch serverech a Funny koutku na foru. Tak to alespoň působí na mě. 

                                              Aktuálny Duska :)

Plánuješ zavesiť CS kariéru na klinec alebo sa jej budeš venovať do zrelšieho veku a lietať po serveroch ako taký YAU alebo tatka?

   Ha, tak pro všechny potencionální fandy jsem už CS kariéru na hřebík pověsil dávno. Přecijen je na zábavu méně času a priority se mění spolu s věkem, zaměstnáním a povinnostmi. Momentálně pracuji pro 3 společnosti (rozmýšlím nad čtvrtou), vstávám 4:30 a domů se vracím po 17 hodině, když to dobře jde.Pracuji každý den kromě každé druhé neděle. Pak naskočí povinnosti normálního života a na CS vyjde čas sem tam večer. CS si zahraju vždy rád a ještě vás budu dlouho prudit na serverech. Sice už mi to nestřílí jako kdysi, ale... Přesto si sem tam rád zatím zahraju.

 Budeš sa zúčastnovať nasledujúcich plánovaných zrazov, prípadne sa podujmeš na ich organizácii?

 Srazy, pokud budou v dobrou dobu a v rozumné vzdálenosti, si asi nenechám ujít. Přeci jen je to docela slušná banda, ve které o zábavu není nouze a hlavně je potřeba občas vidět ty vaše ksichty ;) Poslední dva velké srazy byly ve Zlíně, takže jsem se logicky postaral o ten program. Asi by mohl být i výživnější, ale o to by se to všem zase prodražilo. Neboli, pokud budou ve Zlíně, tak není o čem ;) 

 Momentálne keďže si pracovne dosť zaneprázdnený, ostáva ti čas na tvoje záľuby- vieme, že rád si jazdil na biku...

 Biketrial jsem chtěl oživit, dal jsem si nedávno k technikovi kolo na poladění a výměnu některých dílů a našel prasklinu na rámu. Tak teď se hledá co nejpodobnější parametrově trialový rám, který by se tam hodil, abych nemusel kupovat celé kolo. Takže bike nic. Rád chodím na brusle, takže počasí už mi to snad teď umožní. Miluju florbal, zrovna teď jsem se vrátil z jednoho. Ale na to je fakt minimum času, takže to je spíš náhoda, když se podaří. Velký koníček je CS (fakt :D ) a na to se ten čas ještě nějaký najde, takže to je pohoda. Jinak toho volného času mám podle práce no. Když je to náročné a děje se toho moc, mám prostě práce až nad hlavu. 

                   

                                            Budúci biketrialista 

 Stretávaš sa ešte s niekým z Gamesteru?

 Sem tam s Rumem uděláme nějalý ten krejzy trip (posledně do Prahy dobýt IKEA) a občas někde potkám Bauera, ale to už je poslední dobou jen sporadicky. Oba toho máme dost.

 

 Ako si sa vlastne s nimi skamarátil? :)

 Tak Bauer se přestěhoval do Zlína před pár lety, a čistě náhodou jsme to zjistili, tak jsme šli na kofolu a od té doby máme spoustu zážitků. Dobrých i zlých, ale to tak chodí občas ;) No a Rum je můj nejvíc nejlepší online kamarád, takže tam je to jasné. Poprvé byl u mě po prvním srazu ve Zlíně a teď sem cca jednou po půl roce přijede zažít "moderní svět" oproti Kameni, kde žije :D (sorry musel jsem to říct) :D 

                Rum, Bauer a Duska "na cestě za dobrodružstvím"  

Máš nejakých obľúbených hráčov, ktorí ti vedia spríjemniť náladu na teamspeaku alebo serveroch?

 No popravdě já když jdu hrát používám minimálně chat nebo voice. Na serverech jako AWP/AIM prakticky nulově a z toho plyne, že je mi uplně jedno s kým hraju. Pravdou ale je, že mám rád, když hraju proti někomu koho alespoň častěj potkám. Je to lepší než proti noobikum co mě mají za cheatera. Na publicu už mluvím, většinou ale jen co se hry týče. Nejsem zrovna z těch, co si chodí na servery budovat kamarádské vztahy a proto asi i působím hodně nabubřele. Prostě si tam nechodím pokecat. Přesto bych si teď asi dokázal vybavit pár jmen, které mám rád při hře na publicu - Rum, cebrk, dwarf, zhulsyn, nemo ... no a teď jsem se zasekl ale z toho co jsem napsal výš prostě vyplývá, že si ani ty nicky nepamatuju, hráčů je ale určitě víc. Ale dokážu ocenit každého, kdo při hře trochu myslí a dokáže s týmem komunikovat, byť mu to třeba tolik nejde, jako těm co jsem napsal. Takže náladu mi dokáže zpříjemnit každý, kdo si přijde zastřílet s úmyslem si teamově zahrát. 

 Čo by si odkázal hráčom Gamesteru? 

 Tak odkazuji vám své AWP, které je naprosto přesně vyvážené a střefíte s tím i za roh. Ale musíte si počkat, až přestanu hrávat. Do té doby ho potřebuju!

 na záver niečo z Duskovho biketrialu (2006) :)

 

rozhovor s Duskom spred troch rokov- http://gamester.avonet.cz/novinka/rozhovor-s-adminem-duska

Ďakujem Duskovi za príjemný rozhovor. Ak máte na Dusku nejaké otázky, píšte do komentárov. Nabudúce na moje zvedavé otázky bude odpovedať nekompromisný Bauer<LeBaux>. 

 

 
  |   Tags:   |   Autor: roxaNa

Obrázek uživatele Trivette

Pekny rozhovor, je fajn dozvedet se neco vic o lidech co vidam na serverech.


Obrázek uživatele roxaNa

ono tu síce rozhovory s niektorými už boli, lenže je to už doba, a všetci sa zmenili :) Ale môžete sa tešiť aj na takých, s ktorými tu rozhovor ešte nebol, ale bude :)


Obrázek uživatele NEMO

Pěkný rozhovor :)
btw: na kolečkových bruslích jsem Dušana opravdu viděl jezdit a vskutku mu to šlo :D


Obrázek uživatele Duska

cože? :D


Obrázek uživatele NEMO

Na RTA v jedné reportáži :D


Obrázek uživatele Duska

já se lekl, že myslíš ten můj downhill do nemocnice :D


Obrázek uživatele Cerebro

Pěkný rozhovor, je fakt, že server se mění. Lidi hrajou čím dál tím míň jak stárnou, vidím to i u sebe :(
Nj to je život....


Obrázek uživatele stipec

A piškot z ostravy nikde. :)


Obrázek uživatele Duska

bo tebe na serveru nepotkavam ;)


Obrázek uživatele granwell

A báááby tiez nikde :[


Obrázek uživatele LeBaux

faaaaza... wait what?


Obrázek uživatele Majaaczek

Uz zase Duska? :/

:D

mimochodem jsem jeste chtel opravit ten konec :) Ten rozhovor od switche neni 3 roky stary.. neni ani 2 roky stary :) Je to delane po prvnim Zlinovem srazu, takze nekdy v lete 2009 :) Rad opravuju cestinu, ale tady jsem si musel rypnout do matematiky :D


Obrázek uživatele roxaNa

jj už zase, pretože spadá pod kategóriu neaktívnych hráčov, pretože tamten rozhovor je starý a veľa sa zmenilo. A bude ešte pár rozhovor aj s tými, čo tu už boli, nechajte sa prekvapiť ;)


Obrázek uživatele Kohut

to jakože s Tebou .. ? :D


Obrázek uživatele roxaNa

?


Obrázek uživatele dw4rF_cz

Rozhovor nice, mozna mi tam chybi otazka, co Duska dela za praci vsechno, vzhledem k tomu ze diky ni nema tolik casu (o radiu vime).


Obrázek uživatele Duska

5-8:15 rádio (regionální zprávy, kulturní rubriky atd)

8:30 - 17:00 i déle v televizi (redaktor, reportér, moderátor zpráv)

K tomu:

Jednou týdne 3 minuty reportáž pro STV

V TV mám na starosti ještě speciální krajský pořad (politika)

3x týdně povídání s hostem ve studiu

Píšu do deníku AHA!
dodávám obrazové reportáže pro idnes.cz

Je toho prostě moc..


Obrázek uživatele dw4rF_cz

Slusnej seznam. Je toho slusnej ranec :D Ale zase si myslim ze je to dost zajimava prace, i kdyz dost casove narocna.


Obrázek uživatele rabbit

práca šlachtí :D zabudol si na jednu vec od 17:00 - x, gamester guru :) fuj musíš mať nechutne veľa peňazí :D


Obrázek uživatele Duska

No pravěže se pak potom co mám po práci na mě valí věci normálního života, tam nakoupit, tam udělat to, tam něco zavézt. Takže se často dostávám domů pozděj a tím pádem bez síly ještě něco psát na Gamester. I proto jsem poslední novinku napsal někdy na začátku roku..


Obrázek uživatele Milten

so delas pro STV ?????


Obrázek uživatele Duska

reportáže do večerních zpráv nebo do Sveta v obrazoch


Obrázek uživatele monty

Fajný rozhovor a ještě lepší video. Těším se na další :)


Obrázek uživatele rabbit

gj roxana :) kedy spravíš rozhovor somnou? :D


Obrázek uživatele roxaNa

si v pláne, ale podľa harmonogramu až niekedy v júni ;)


Obrázek uživatele Anonym

A kedy spravíš rozhovor so sebou?


Obrázek uživatele roxaNa

so sebou robiť rozhovor nebudem :P A nemyslím si že sú tu ľudia nejak extra zvedaví na mňa ;)


Obrázek uživatele NEMO

Já extra zvědavý jsem! :)


Obrázek uživatele Anonym

pôjdeme na pivo a spravíme rozhovor :D


Obrázek uživatele Lafore

Mna by zaujimalo co je s takym bo.cz a podobnymi oldschoolermi, co na servery ani nechodia, urcite z vas ich tu niekto pozna a dokazali by spravit rozhovor :) I ked je pravda, ze vacsina novych hracov by ich ani nepoznala...


Obrázek uživatele granwell

Veru tak, 90% hracov by nepoznali mena ako MelloN, TomasCZ, boo.cz alebo MadCat (aj ked ten sa obcas na serveroch objavuje) :)


Obrázek uživatele Lafore

Pravda, mellon je jeden z mala, s ktorym som sa stretol aj osobne, kedze na zrazy nechodim...


Obrázek uživatele roxaNa

prezradím že s jedným z týchto paholkov bude rozhovor ;)


Obrázek uživatele Bajt

No jedině s Madcatem, protože nevím, co by se dalo s ostatními (tak dlouho neaktivními hráči) rozebírat.


Obrázek uživatele Cerebro

Kupodivu si je pamatuju všechny... Jelikož už tu hraju hrozně dlouho snad půl roku po vzniku :) (né že by to bylo na mém skillu vidět :-D


Obrázek uživatele Lafore

u mna je to podobne :D


Obrázek uživatele Duska

Jo tak Mellon byl velký klasik všemi milován :D


Obrázek uživatele dream

kdo ví s kým bude další rozhovor :)


Obrázek uživatele roxaNa

neviem síce čo si chcel konkrétne okomentovať , ale je to v článku ;)


Obrázek uživatele LeBaux

by ma zaujimalo ci este zije a co robi a tak... meloun


Obrázek uživatele dw4rF_cz

No co mi nedavno rikal Kebab, tak posledni stopy vedou do Ceskych Budejovic, kam se Mellon snad prestehoval/vratil.


Obrázek uživatele granwell

"posledni stopy" :DD To je jak keby sa hladal nejaky strateny profesor co vie zazracny vzorec :D


Obrázek uživatele Django

Duska ako admina som si ta vzdy vazil ale nejak zabudas na svojich starych priatelov,svoje meno som tam nejak prehliadol,nic osobne :D:D:D


Obrázek uživatele Duska

Ale jo Django... Ty jsi jeden z mála, díky kterým občas něco řeknu na AWP - Djangoooou :D


Obrázek uživatele Django

:D:D:D


Obrázek uživatele ^bEnQo

Aj na Bendika si zabudol. :( :D:D:D


Obrázek uživatele Rum

Je fakt, že Kámen opovrhuje moderním světem :D Občas si to chce udělat kulturní vsuvku tripem do Zlína :D
Pěknej rozhovor ;)


Obrázek uživatele juhelak

Ty tygrovane kratasy sem uz kdysi dávno nekde videl..i po letech to poteší :o))


Obrázek uživatele Maros

Pekny rozhovor, akurat malo o tom "co pred tym a co teraz ohladom gamesteru"... i ked si to pamatam ja dost zivo, tak v clanku bola slaba zmienka... ;-)


Obrázek uživatele roxaNa

ja som zvedava ako budes odpovedat ty ;)


Obrázek uživatele Sw1Tch

Mě by zajímalo kdy bude rozhor se Sw1tchem nejvetším dobytkem serveru :D


Obrázek uživatele roxaNa

nechaj sa prekvapiť nemôžem poprezrádzať všetko ;) a bude aj s tebou a už si tu podobné otázky neprajem, píšte k Duskovi alebo ku komentárom a dosť!


Obrázek uživatele Anonym

Podle me by se mela davat prednost hracum co momentalne hrajou ne nekterym kteri sou inactiv pul roku ;), jinak duska promaz trochu to kolo dost vrze :P


Obrázek uživatele Duska

brzdný efekt nabroušeného ráfku potřeného lehce asfaltem ;)


Obrázek uživatele roxaNa

ja robim rubriku vtedy a teraz :) hraci co hraju su po vacsine neznamejsi, a na tych starych co pre portal /klan nieco aj robili sa kazdy vybodol, tak preto :) Urcite su prinos a neodmyslitelna sucast. Ale neskor spravime anketu, ak bude zaujem o niekoho zo sucasnych aktivnych hracov aby som s nim spravila rozhovor, nebudem mat nic proti ;)


Obrázek uživatele granwell

Veru, na mna uz s rozhovorom kazdy serie pekne dlho a ja stale cakam :D


Obrázek uživatele roxaNa

jooj granwellko :D


Obrázek uživatele granwell

Vsade som sa pichol aby som mal rozhovor, admin som bol, dlhorocny hrac clanu a dpc stale nic :D neco robim spatne :D Soudruzi v NDR nekde udelali chybu :D


Obrázek uživatele NEMO

Tebe udělaly němci? :-O
Mě udělaly švícaři :D


Obrázek uživatele rabbit

granwell je už stará lama :D


Obrázek uživatele Anonym

jedina elita ne serveri som ja


Obrázek uživatele roxaNa

ty mozes byt jedine duta ulita :)


Obrázek uživatele Anonym

taky sme natirali rafky u bmxek lepe to brzdilo :P ale takto mi to nikdo nevrzalo :D


Obrázek uživatele Anonym

souhlasim s tim udelat rozhovor se zayem kdyz je **mírně nindisponován** HOVADO JEDNO to by byly kvalitni odpovedi ;) PRASE JEDNO urcite doporucuju NULA JEDNA


Obrázek uživatele rabbit

neser :D , kazdy predsa vie ze ja **nebývám mírně idnisponován** :D


Obrázek uživatele Anonym

jakej parchant mi zmenil muj krasnej pravdivej komentar! TADY ASI NEKDO NEUNASI PRAVDU VIDTE PANE ZAJACU! PCHEEE


Obrázek uživatele rabbit

ja som nic neupravoval 0 :D


Obrázek uživatele roxaNa

čo to tu je za bordel? :D


Obrázek uživatele juhelak

drive a ted..kdyz beru hodne drive tak to uz by mohl byt rozhovor jedine z duskou, bauerem, alkoholikem, petou, ungim, madcadem, chazem, e-setem nebo mnou.. o nikom uz ani nevim..mozna sem na nekoho zapomel


Obrázek uživatele Duska

ty jsi ještě taková fifteenek mezi oldschoolery serveru :D


Obrázek uživatele juhelak

:D ok nejmladší z nejstarších :) btw to si byl jeste pod zakonem kdyz ja zacinal :D


Obrázek uživatele roxaNa

jn, ale bude tu aj dost ludi, ktori kedysi aktivne hravali a dneska uz pomenej cize cakaj aj mena ako... :P

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
aim_map_usp
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_sand_v1
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
scout_india
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 1 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.