Gamester - counter strike portal


Vikingové - nový seriál

Už třetí díl je venku z nového seriálu Vikingové. To není moc, nicméně už teď se dá odhadnout, co nám nabídne. U seriálu platí, že bychom je neměli hodnotit dříve jak právě po třech dílech, protože začátky jsou vždy složitější a komplikovanější v představování postav a taky jsme si k seriálu ještě nestihli vytvořit nějaké to pouto. No co ve mně vzbudili Vikingové?

 

 
Postředí Vikingů si asi umíme všichni představit. Nehostinná severská země, jednoduché chýše a špinavé, leč krásné ženy, které si střeží přerostlí kulturisti. No a přesně takto je to i v tomto novém seriálu. Jeden z nelítostných barbarů má však plné zuby z drancování východu, kde jsou města stejně chudá jak ta jejich a snaží se ostatní přemluvit k cestě na západ, kde má být podle pověstí zem zvaná Anglie, která je bohatá a drancování je tam tak mnohem slastnější. No a tento Viking se jmenuje Ragnar Lothbrok.

Seriál Vikings popisuje především děj postavy Ragnara Lothbroka, což byl (dle bájí) největší hrdina vikingské doby. Ragnar je v seriálu mladý farmář, který není spokojen s vládou vikingského krále a najde způsob jak plout přes otevřené moře na západ. To v té době nikdo nechtěl riskovat a o Anglii si mysleli, že jsou to pouhé pohádky. SPOILER ALERT DO KONCE ODSTAVCE!!!Ragnar se považuje za přímého potomka Odina, boha válečníků, což se projevuje na jeho chování. Sám podnikne se svým přítelem dvorním šaškem Flokim činy proti svému králi, když vynaleznou a vyrobí zbrusu nové lodě, které jsou mnohem lepší a užitečnější než lodě, které právě používají. Díky těmto lodím podniknou expedici na západ, kde objeví novou zemi, ale také její problémy, které se budou naskytovat. 

Tento nový kanadský seriál má však opravdu těžší začátek, ve kterém se toho až tolik moc neděje. Druhý díl už ovšem zajiskří zápletkou no a třetí končí tak, že se nemohu dočkat čtvrtého. Dle mého soudu, pokud se bude objevovat více akčních scén, budoi Vikingové slušný počin, který alespoň mě bavit rozhodně bude. S hodnocením však budu trochu opatrnější a zatím, podle toho co seriál předvedl mu dávám 6,5/10. Příslib do budoucna je tam však hodně dobrý a doufám, že se ho tvůrci řádně zhostí ;)

 

 

  |   Tags:   |   Autor: Duska

Obrázek uživatele jezus

sleduji od začátku.. doporučuji všem.. pomalejší rozjezd,ale seriál za to opravdu stojí.. 2-4 díl jsou peckovní..

na http://www.episodecalendar.com stojí, že díly vychází po týdnu.. není pravda.. stáhl jsem balíček dílů 1-4 před odvysíláním 2ky..


Obrázek uživatele Anonym

Myslím, že to bylo na tvůj popud co sem se začal dívat na Arrow a vůbec toho nelituji, takže se podívám aspoň na pilota i u Vikingů.


Obrázek uživatele Duska

tak jsem koukl na čtvrtý díl a byl pořádně našlápnutý. Tento díl zvedl moje hodnocení seriálu na 8.5/10


Obrázek uživatele NULAms

sjel jsem dneska 4 díly skoro v kuse. ten seriál má něco do sebe ;-)

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
aim_map_c
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_ak_fun
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_ruins
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 9 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.