Gamester - counter strike portal


Rozhovor s Adminy - KEBAB

Dalším adminem pro rozhovor bude Kebab, jakožto jeden z nejtvrdších a nejradikálněj problémy řešících adminů. Jak on pohlíží na svou práci a co o něm nevíme?

 

(*pro zvětšení klikni na obrázek)

Touto otázkou budeme otevírat každý rozhovor a nejinak tomu bude i teď. Kdy a za jakým účelem ses připojil ke zdejšímu admins teamu?

Na Gamesteru jsem začal hrát skoro před 3 roky. Tehdy jsem byl téměř začátečník. Po peripetiích, kdy bratr zkoušel Csko a cheaty, byla moje IP zabanována, ale díky tweetymu (tehdy adminovi) a bjtovi mi po vysvětlení incidentu a srovnání bratra byl udělen unban a asi 3 měsíce na to jsem se zvlášť díky mojí aktivitě stal adminem. Chtěl jsem udržovat na serveru pořádek a to se mi snad daří.

 

Určitě se musím zeptat na tvé nicky. Za dobu,kterou zde působíš jsi vystřídal Czech Alcohol!c, goose, gS^, Kebab... zapomněl jsem na některý? Co tě vede ke změnám?

Czech Alcohol!c, pod kterým jsem tady začínal, vznikl díky mému opileckému období na konci puberty, každý víkend v hospodě a tak jsem si dal nick, který by mě tak nějak vystihoval. To mě ale kolem 18ti přešlo a změnil jsem si nick na NefroN, jelikož v biologii jsme brali vylučovací soustavu a tohle slovo se mi hodně líbilo. Kritici ale tvrdili, že jen napodobuju známého hráče Efrona, takže jsem přešel ke svému prvnímu nicku – goose a.k.a gS^. Ten vznikl už na základce při začátcích s Cskem, protože jsem hrával v teamu s Maverickem a kdo viděl film Top Gun, tak ví :). Teď mám Kebab, jelikož moje příjmení je Donner a kluci z florbalu mi říkali Kebab, což se rychle chytilo u všech kamarádů i rodiny.

 

Jak bys charakterizoval svoji osobu?

Zkusím to přídavnými jmény. Cholerický, charakterní, upřímný, věrný, spontánní, otevřený, někdy depresivní a náladový.

 

A při hraní CS?

Teď už celkem klidný, ale když vidím co některá individua na serverech předvádějí, projeví se moje výbušnější stránka :). Každopádně za ty tři roky, po které tady hraju, jsem se o dost zklidnil. I když tvrdší metr ohledně trestů za prohřešky si udržuji.

 

Nedávno jsem se pobavil nad tvým BANem na 56 dní za tuším teamkill nebo něco podobného. Nezdá se ti to už tvrdé?

Běhat po mapě a ve vhodné chvíli zastřelit spoluhráče jen proto, abych si vzal jeho kalacha, kterého si na začátku kola koupil, to bylo moc i na mě. Stejně jako rozdání TK na startu každého kola, bezdůvodné střílení do spoluhráčů při defuse... A takových blbců se najde na serveru hodně. Řídím se heslem: "pokud je schopen udělat to jednou, je schopen udělat to i podruhé". A o takovou demenci na serveru nestojím. Členská základna je šširoká a takovýhle lidé nám zbytečně kazí reputaci.

  

Jak myslíš, že na tebe pohlížejí hráči? Myslíš, že Tě mají rádi?

Ti, kteří mě znají a ví, že se při hře nedám brát vážně, se mnou podle mého nemají problém. Zvlášť ti, se kterými se znám osobně. Ale majoritní skupina hráčů mě díky mé nekompromisnosti a přímosti nemá moc v lásce. Asi se řadím k tomu tvršímu jádru adminů. Takoví admins ultras :)

 

A i díky tomu zde určitě patříš k adminům, kteří mají silnější slovo a rozhodně jsi považován za dost schopného CheatHuntera. Při posledním srovnání BANů a aktivity adminů jsi byl cca v polovině tabulky. Teď při pohledu na banlist vidím převážně tvou práci. Čím to?

Snažil jsem se udělat si jméno čestného a poctivého admina a cheathuntera. Vyzkoušel jsem hodně cheatů, zjistil jak se který chová, jak ovlivňuje hru, za dobu kterou hraji jsem poznal mapy, kde všude se dá děrovat, kam všude se dá dostat, díky tomu jsem se dostal na slušnou chh úroveň. Jde o to vžít se do role toho cheatera a uvědomit si, jak se v danou chvíli zachová on a jak normální hráč. Tím se dá poznat hodně dobře maskovaný wallhack. V dobách, kdy jsem studoval na gymplu, jsem měl na hraní spoustu času a byl jsem na serverech v průměru šest hodin denně. Byly i dny, kdy jsem hrál od 10 ráno do 3 v noci vkuse. To ale pominulo díky přítelkyni a vysoké škole, takže jsem hraní omezil. Teď hraju jen když jsem doma a bez přítelkyně, čili už ne ani každý den, ale když už, tak pár hodin na serverech strávím :). V poslední době jsem se víc poflakoval doma a chtěl jsem si zase trochu zvednou statistiky co se banlistu týče, takže Gamester Communicator a vysoká aktivita na serverech mi za poslední dny pomohly zvednout průměr.

 

Také zde patříš mezi takzvané „oldschoolery“ na serverech. Cítíš se taky tak? Jak dlouho CS hraješ?

Když si vzpomenu, jací hráči tu hráli když jsem začínal a kolik se jich od té doby vystřídalo a kteří zůstali, upřímně se cítím jako „oldschooler“. Je tu hodně málo lidí, kteří tu hrají 3 a více let. Osobně jsem zkusil Csko poprvé v 9.třídě ZŠ, čili 2004. Pravidelně hraju od května 2006, kdy nám byl domů připojen internet. Přes dva servery (Olymp a YNET Knight) jsem se dostal až na Gamester, kde jsem už zůstal a nemám potřebu hrát jinde. Nejlepší základna je stejně tady.

 

Kolik času věnuješ CS, dejme tomu v období kdy je na to čas?

V poslední době toho času moc není, ale když mám volný den, sedím u toho klidně celé odpoledne. Teď v průměru tak hodinku, možná hodinku a půl denně.

 

Vím, že jsi měl i vlastní klan. Jakou ligu jsi hrál a v jakých klanech jsi působil?

To je pravda, v úplných začátcích to byl Immortal Clan, ale to byla spíš parta lidí, kteří hráli 4fun ve škole. Poté snad structural Defect, alias sD.,to byl nejdřív Ladder a pak i Clanbase na UG,pak přišlo období NefroN CreW, kdy jsme se Sairusem, maniacem, Duranem, Moodym a spol. řádili na UG a od té doby mě nějak liga netáhne. Hraju už jen pro zábavu a občas nějaký ten mix. Teď mě napadá, že tam ještě jeden nebo dva klany byly, ale už nevím jaké ani jaká liga, bylo to jen chvilku.

 

Tuším, že jsi byl i v Blue squadu místního Gamester klanu, ale zpět k portálu. Co je podle tebe důležité změnit nebo co bys naopak rád prosadil?

To je pravda, na to jsem úplně zapomněl. Odehrálo se tenkrát i pár zápasů. Co se portálu týče, nevidím žádný důvod ke změně. Spíš je tu problém, který nás dlouhodobě trápí a není zatím možné ho spolehlivě vyřešit a to jsou bany u lidí se sdílenou a hlavně dynamickou IP adresou, zvlášť na Slovensku. Hodně cheaterů pochází z jejich řad ale po banu se bezproblémově vrací. Změnit by se měla grafika webu a měl by by vzniknout Gamester maskot, takže o změnu je snad postaráno. K zajímavosti našeho portálu přispělo i to, že články na web začalo psát několik lidí z různých témat a to je vítané zpestření od Cska.

 

A ve zkratce tvůj osobní život? Škola, práce, koníčky (pár vět)

Zadaný, 20 let, maturita, Gymnázium Žatec, poté Technická univerzita Liberec, fakulta mechatroniky, ale to mě nebavilo a na letošek jsem se přihlásil na Českou zemědělskou univerzitu, obor ekologické zemědělství, udělal jsem přijímačky a 28.9. nastupuju. Práce je spíš brigáda. Jezdím stavět party stany s jednou firmou. Koníčky – kromě Cska florbal (teď už nemůžu kvůli problémům se zády,byl jsem brankář), hudba, což je pro mě rock, metal, ska, většinou všechno co má melodii, dál přítelkyně, víkendové sporty, koncerty s kapelou (zpěvák), posezení s přáteli...

 

Ještě otázka nakonec. Co ti přináší práce admina? Je to radost z prokazování služby veřejnosti nebo už spíše povinnost ze započaté práce?

Jsem zde admin 25 měsíců a od začátku to byla chuť starat se o pořádek serveru a tím udržovat jeho úroveň. Priority ve hře na serveru se nezměnily, ale čím déle tu jsem admin, čím více adminů se tu střídá, tím víc je potřeba jim, jako nezkušeným, poradit, pomoct, zaškolit, vysvětlit. Už několik adminů mi psalo o pomoc, pamatuji si Fonyho, Heroese, levela a určitě i další. To už je částečně i povinnost ze započaté práce a daň za to, že jsem tu jeden z nejzkušenějších adminů, ale i tak to dělám rád když je čas :).

 

Bezva. Díky za čas na rozhovor i za čas co věnuješ portálu.

Není zač, jen ať si držíme takovou úroveň a jméno, jaké jsme si udělali.

 

No a co Vy? Co říkáte na práci admina Kebab?

 

A ještě jedna informace: Kebabovo početí

  |   Tags:   |   Autor: Duska

Obrázek uživatele Rum

Kebabovo početí :D Jinak nice rozhovor ;)


Obrázek uživatele Majaaczek

gamester bez kebaba neni gamester.. aspon z meho pohledu..,. Kdyz ja tady zacinal tak Alkáč byl vzor.. sice mladsi, ale herne byl na vysoke urovni. Ja osobne si ho jako hrace i cloveka vazim.


Obrázek uživatele Kebab

si myslim ze jsem soucast gamesteru :D herni uroven klesla, ale tresty jsou cim dal horsi :)


Obrázek uživatele izmael

kebab ty smejd jeden..nezabudol si na nieco? nejaky tvoj prvy klan ? :D :D :D resp. a moj :D pamatas si to este ?


Obrázek uživatele Kebab

sorry [GO] :D zapomnel no :D


Obrázek uživatele mAio

kebab - velmi kvalitny admin a v pohodicke chalanisko nazivo :)


Obrázek uživatele granwell

to video je cisty klinec :DD ale inak pekny rozhovor, alkaca mam celkom rad pretoze radikalne situacie si vyzaduju radikalne riesenia ;]


Obrázek uživatele Anonym

Kebab byl první kluk, se kterym jsem kdy mluvil pres vnt. Sice jsem se na zacatku stydel, ale potom co me serval at mluvim, tak jsem se osmelil. Tusim, ze to bylo pri pistolkovem turnaji, kdy jsme bohuzel vypadli kvuli me nechopnosti a goosovo obrovskym lagam:)


Obrázek uživatele Majaaczek

Pokud si dobre pametam, tak jsme vas vyradili s tripem..:D to byl dobry match :D


Obrázek uživatele Kebab

jo to byl svinskej match, jsem lagoval jak stara koza pri porodu, fakt me z toho jebalo, ale toz dalo se :) Zolika jsem donutil se mnou mluvit a jak nam to pekne slo :)


Obrázek uživatele Anonym

Jinak jsem mu za pomoc vdecny, byl to on, kdo mi vse poradil ohledne adminovani a dokonce byl i velice ochotny a chapavy nad moji demenci, takze mu dluzim diky:)


Obrázek uživatele Kebab

nz ;)


Obrázek uživatele Duran_CZECH

Kebab aka Pavel je fajn synek, máme toho docela dost společného co se týče života osobního, řekl bych. Taky mé začátky v klánové hře, bylo to perné ale byla ve hře úroveň a strategie (což se u FunnyPlayers říct nedalo, bez urážky).

Co se tyče jeho cholerické povahy, někdy mě taky nasere když vypustí z pusy něco, co mě trošku i zamrzí protože ho znám jako hráče dlouho, obzvláščtě frky, když se člověku podaří ho zabít, nicméně všechno zlé ma i dobré stránky a myslím, že je to klasik tohoto serveru,portálu chcete-li, bez kterého by to nebylo ono.


Obrázek uživatele Anonym

nice


Obrázek uživatele PetaCZ

Kebab je lama
Proc ja nemel v rozhovoru otazku:
A ve zkratce tvůj osobní život? Škola, práce, koníčky (pár vět)?


Obrázek uživatele Duska

Asi sis na ni nenaběhl.. ;)


Obrázek uživatele Kebab

ty ses lama :)


Obrázek uživatele monk

alkac byl jednim s prvnich adminu s kteryma sem se tu setkal. SIce me pripada ,ze je moc radikalni, ale pravda ze tu nekdo takovy musi byt.


Obrázek uživatele Kebab

radikalni dementi potrebujou radikalne uklidnit, jak napsal granwell :) btw thx vsem za kladny ohlasy :)


Obrázek uživatele Sairus_Virus

Já pamatuju Kebaba ještě jako Czech Alcoholika jak tu pič..val a ja pič...val sním. Pak přišlo již oslovené Nefcrew a to bylo srandy kopec při cw jak si na to vzpomenu:-D jinak pavlík je dobrý kluk, ikdyž ho neznám osobně na gamesteru je fak class A vždy pomůže ve hře prdel nehorázná prostě prima player :-)


Obrázek uživatele Duran_CZECH

jj NefCrew, to bylo něco, když na to vzpomínám. Fajn chvilky, fajn časy :)


Obrázek uživatele Stewie

Ked som zacal hrat na gamestri tak spociatku som ho nemal moc rad, ale cim dlhsie som hral tym som si viac oblubil jeho pristup k hre aj k adminstvu. Taky pohodak, a na ploche mam este stale tracky skupiny Volej :)


Obrázek uživatele Kebab

that's my man :D


Obrázek uživatele YAU

..kdyz jsem se jako uplna lamka poprve pripojil na TRUST, první kdo mě serval jako malyho kluka byl cholerickej alkac. Do dneska se mi o tom jeste zdava :D


Obrázek uživatele Kebab

doufam ze nemas trauma na celej zivot :D


Obrázek uživatele jezus

kebab byl prvni admin co me zabil,kdyz jsem vycistil plant a zacal defusovat.. :D jeste pripominam,ze byl se mnou v tymu.. :D nemeli jsme se v lasce,ale problemy mezi nami nejak vyprchali a normalne si dokazem zahrat spolu na serveru...


Obrázek uživatele Horny_squirrel

Třeba se někdy spolu ožerem na Céčku na zemědělce!

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
warztec
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_dev_platform
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
sniperwar2
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 7 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.