Gamester - counter strike portal


Po čem muži touží?

Předpokládám, každý chlap má občas den, kdy usíná s představou, co si koupí až bude velký. Tím velký je myšleno, až vydělá svůj první milion nebo až bude mí svůj první milion na rozfofrování. Mezi usínáním a ranní polucí se nám pak honí hlavou sporťáky, obří domy s wellness a korejskými masérkami a nebo třeba hodinky, které z nás dělají neviditelné.

Správný chlap musí mít cíle a musí mít také sny, o kterých tuší, že je mít nebude, přesto se jich jen tak nevzdá a stále žije v domnění, že je jednou, třeba nějakou náhodou, mít bude. A patří mezi ně:

Pořádné auto

Ono, když máte přijet na sraz ze střední, kde si z vás kluci utahovali a stříleli vám gumičky do hlavy a malovali po ponožkách fixou, nemůžete a rozhodně asi ani nechcete být zrovna ten, kdo tam přijede zelenou fábií olepenou nálepkami – Baby od board a velkým písmenem Z. Potřebujete hodně velké auto, které vynikne mezi ostatními a všem ukáže, že už nejste ten zasoplenec a když budou zlobit, vaše auto sežere to jejich!

 

Velký a cool dům je základ

Když už se přenesete přes sraz, je potřeba si splnit i vlastní sny, kde zrovna chromovaným nárazníkem neničíte A6ku vašeho dávného nepřítele. Chce o velký dům, kde se vleze všechno. Tedy nejen ten domácí kino sál, posilovna, wellness centrum. Váš dům musí mít i něco, čím ohromíte případnou návštěvu. A to tajné únikové chodby, co vedou do sousední zahrady. Trezor, jako má strejda Skrblík, který už teď máte z půlky zaplněn eurovými mincemi a jezdíte v něm na člunu.

 

Televize, co vyrazí nejen dech

Barney Stinson to vyřešil elegantně, zda je to však technicky možné, je věc druhá. Každpádně mít televizi, kterou když vaši kámoši uvidí a společně vyhrnou větu:“ Cože? To si děláš prdel, to jsem ještě neviděl,“ je jedna věc. Správný chlap však touží po televizi, co když jeho kámoši uvidí, musí jít rovnou přebalit své zahnědlé spodky!

 

Hračičkům se meze fantazie nekladou

Cool stuff. Přesně takové věci chceme hned poté, co už máme všechno. Co takto nedobytnou poštovní schránku na „fakt důležité dopisy?“

 

Ach ty ženy – superženy

Znáte to, máte v peněžence fotku svoji milé manželky. Krásná fotečka, poránu, v kuchyni, rozcuchaná, nenamalovaná, po těžkém flámu, přesto ji ale milujete a máte ji proto právě takovou v peněžence. No jo, ale když už se chystáte zaplatit v baru útratu jednou ze svých třiceti pětitisícovek, co máte v peněžence, chcete se pochlubit i ženskou ze svých vlhkých snů. Superženou!

 

Sportem ku zdraví

Sport je zásadní a myslím, že na něj ve svých tajných snech nezapomínáme. Vždyť takové svaly co ve snech nosíme pod trikem, se jen tak někde nevezmou, že. A k tomu potřebujeme i kvalitní nádobíčko, aby se nám dobře sportovalo.

 

Popojíždky po městě

Mít velké auto je jedna věc. Mít však garáž plnou aut je cool! Na lítačku po městě a hlavně po nocích, kdy vás nebrzdí kloboukem řízená filcka, potřebujete něco lehčího a mrštného! Jak já říkám. Takové to auto na lítačku do práce.

 

Domácí koutek pro chvíle klidu

Přecijen, když se vrátíte dobře naladěni z pátečního dopoledního golfu, nechcete se potkat ani náhodou s někým, kdo by po vás něco mohl chtít. Je tak potřeba mít ve svém cool baráku i svoji vlastní místnost, do které vedou jen jedny dveře a ty nejdou vidět, protože jsou schované za knihovnou (která se samo sebou otevírá automaticky dálkovým ovládáním).

 

Kočárek připravený na Skynet

Chodit s kočárkem může být pro některé chlapy možná trochu trauma. S tímto kočárkem se však rozhodně budete chtít projít i po nejtemnější části Bronxu. Prostě když kočárek, tak kočárek připravený na apokalypsu!

 

  |   Tags:   |   Autor: Duska

Obrázek uživatele Majaaczek

Jen misto toho Nike Driveru bych spis sahl po TaylorMadu R1 :D A auto bych taky zvolil ponekud stridmejsi.

recenze driveru:
Covert has a hole in the sole. Such a description does not come from Nike, which uses more sophisticated language. Nike calls it High Speed Cavity Back.

:D :D :D


Obrázek uživatele Duska

obrázky jsou ilustrační.. ve svých snech jezdi klidně na vznášedle, je to jen o tvé fantazii :D


Obrázek uživatele roxaNa

:D tajna chodba co vede do susedovej zahrady :D by som sa nasmiala keby sused bol nejaky stary dedko so zahradou plnou stareho haraburdia :D:D:D


Obrázek uživatele YAU

... a co se stane až to všechno máš? Zbydou ti jen ty ranní poluce


Obrázek uživatele hasisaci_Mathew

s tym kocikom by som vedel kam ist pozriet tak pred narodnu radu :D


Obrázek uživatele Majaaczek

Ale přidal bych ještě svůj osobní sen a ten je konkrétně tento :)

http://www.sunseeker.cz/showboat.html?bid=23


Obrázek uživatele Duska

ujde :D


Obrázek uživatele Majaaczek

To vis, na svoji lodi nechci zadne cizi lidi, chci si ji ridt sam a nic vetsiho bych uklizet nechtel :D

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
fy_snow3
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_fy_ag_world_cs16
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_city5
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 4 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.