Gamester - counter strike portal


Nepropásněte už nové díly seriálů!

Seriáloví nadšenci by teď měli nastražit uši. No a nebo respektive promnout oči a vyleštit brýle. Pokud jste, tak jako já, pomalu závislí na seriálech a ne vždy úplně jednoduše si kontrolujete, kdy už konečně vyjde nový díl toho a toho seriálu – mám pro vás řešení. Stránek, které vám pomohou hlídat nové epizody seriálů je spousta, jedna mě však rychle přesvědčila o tom, že je pro mě nejlepší – Episode calendar!

 

Na začátku je potřeba říci, že nebýt tajného uživatele tady u nás na fóru, asi bych hned tak na Episode Calendar nenarazil. A proč že mě tak uchvátil? Protože splňuje přesně to, co potřebuji od takového webu. Pojďme si ho tedy představit.

Episode Calendar má své motto – Never miss an episode! Neboli v jazyce nám bližším to znamená, že už nikdy neprošvihnete fakt, že právě dnes už je možné na internetu najít nový díl vašeho oblíbeného seriálu. A ne jednoho. Hlídat vám bude Episode calendar samozřejmě všechny vaše oblíbené seriály, které máte zrovna rozdívané. Na webu se stačí zaregistrovat, s tím, že registrace nezabere ani minutku. Ve svém účtu, si pak stačí vybrat seriály, které sledujete, popřípadě i takové, které už nevychází, ale chcete je mít pěkně mezi svými oblíbenci, které můžete v klidu odškrtnout jako – viděl.

Seriálů jsou tu stovky, od známých až po ty méně známé. Vychytávkou a takovou sice nepodstatnou, ale zajímavou statistikou pak je, že vám web ukáže, kolik času už jste sledováním seriálů strávili. To podstatné, co vám ale Episode Calendar nabízí, je přehledný kalendář, kde jasně a dopředu vidíte, ze zítra budete moci kouknout na nové HIMYM a nebo na nový díl seriálu Arrow a naopak pozítří vás čekají seriálové žně, protože v jeden den vyjdou 3 nové díly nějakých seriálů.

 

Web vyniká především svou extrémní jednoduchostí a přehledností, takže to, že nový díl seriálu nevynecháte, je pravda. Kalendář však není to jediné co Episode Calendar nabízí. Klidně totiž můžete sledovat seriál, který už teď jede svou pátou sérii a vy jste teprve přitom u druhé. To vám kalendář moc nepomůže. Proto je tu záložka UNWATCHED neboli „zatím neviděno“

No a tady je to jasné. Přehledně v záložkách máte rozděleny seriály, které jste ještě neviděli úplně kompletní z toho, co jeho tvůrci nabídli. Jasně také číselně vidíte, kolik dílů vám právě k tomu „aktuálnu“ chybí. Odklikal jsem si tady pár seriálů, aby to bylo hezky vidět. I tak, jsem minulý a tento týden neměl na svou oblíbenou činnost – sledování seriálů – čas, tak s tím asi budu muset něco udělat. Co mě ale potěšilo stejně jako kalendář jsou žebříčky. Často se totiž neshoduji s hodnocením uživatelů a tady jsou seriály jasně hodnocené podle toho, kolik lidí se na ně dívá a to je třeba pro mě dost dobrý faktor.

 

Takže co na Episode Calendar říkáte? Používáte nějaký jiný web pro sledování vydání nových dílů?

  |   Tags:   |   Autor: Duska

Obrázek uživatele Majaaczek

Jsme na tom stejně. Taky jsem si na foru všiml a pak se tam zaregistroval. Narazil jsem ale na problem u unwatched. Nenasel jsem hromadne oznaceni pro uz shlednute dily, tak jsem to cvakal po jednom. Super na palici to bylo, kdyz jsem klikal serial o deseti seriich. :D Jinak si neni na co stezovat. Jen ten skoroprazdny brezen v mem kalendari :/


Obrázek uživatele Majaaczek

určítě tam ta funkce byla, když jsem to dělal? To je divné, že jsem to nenašel.


Obrázek uživatele 4154

Mam account od June 2012 a v te dobe to tam bylo.


Obrázek uživatele Majaaczek

tak ano. v detailu serialu to je, ale kdyz si dat unwatched, tak tam nic takove neni.


Obrázek uživatele Majaaczek

jinak teda dnesni dil arrow plny zvratu. Ta Sara ale mozna byla uz trosku moc. Se to snazi zamotat za kazdou cenu.

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
usp_map
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_woody
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
scout_india
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 6 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.