Gamester - counter strike portal


MAJSTROVSTVÁ SVETA V HOKEJI 2011

 POSLEDNÍ EDIT: 12.5.11 (11:30)

Je to tu. Česko se probojovalo do semifinále díky výhře nad Spojenými Státy 4:0 a znám je už i náš semifinálový soupeř. Večer totiž Švédsko zdolalo Německo 5:2. Co nás teď čeká?

 

Súťaž tipuj a vyhraj.

Rozpis zápasů, přehled tabulek a tabulka střelců

 

Se Švédskem máme docela obsáhlou historii, co se tyce Mistrovství Světa. Jak jsme tedy s nimi od roku 1993 hráli?

1993 MS Německo - Základní skupina - Švédsko 4:1 Česko

1993 MS Německo - Semifinále - Švédsko 4:3 Česko

1995 MS Švédsko - Základní skupina - Česko 1:2 Švédsko

1996 MS Rakousko - Základní skupina - Švédsko 1:3 Česko

1997 MS Finsko - Semifinále - Česko 0:1 Švédsko

1999 MS Norsko - Čtvrtfinálová skupina - Česko 2:0 Švédsko

2001 MS Německo - Semifinále - Česko 3:2 Švédsko (Sn)

2005 MS Rakousko - Semifinále - Švédsko 2:3 Česko (PP)

2006 MS Lotyšsko - Finále - Česko 0:4 Švédsko

2008 MS Kanada - Základní skupina - Švédsko 5:3 Česko

2008 MS Kanada - Čtvrtfinále - Česko 2:3 Švédsko (PP)

2009 MS Švýcarsko - Čtvrtfinále - Švédsko 3:1 Česko

2010 MS Německo - Základní skupina - Švédsko 1:2 Česko

2010 MS Německo - Semifinále - Švédsko 2:3 Česko (Sn)

Takže statistiky MS vzájených zápasů Švédsko 8:6 Česko. Pokud bychom měli brát v potaz jen semifinálové zápasy, tak na ty vedeme 3:2. Takže jak to dopadne zítra? Kdo ví, ale všichni chceme, aby postoupilo Česko :)

 POSLEDNÍ EDIT: 5.5.11 (10:30)

Prvá etapa tipovania je úspešne za nami. Dnes môžete začať posielať nové tipy a premiešať tak poradie v tabuľke.  Pozor máme jedno nové pravidlo o ktorom sa dočítate priamo v súťaži. 

Súťaž tipuj a vyhraj.

Můžete se i podívat na rozlosování osmifinálových zápasů.

Rozpis zápasů, přehled tabulek a tabulka střelců

Základní skupiny jsou uzavřené a už víme kdo jde dál a kdo bude bojovat o udržení. Zatímco Norsko ve skupině C potvrdilo ve včerejším zápase roli postupujícího, tak Lotyšsko překvapivě zaváhalo s Dánskem, které nakonec postupuje do osmifinálových bojů. S největší pravděpodobností ale v osmifinále skončí. V jejich šestičlenné skupině je totiž 5 adeptů na postup, kteří se budou rvát o 4 postupové fleky. Česko, Německo, Finsko, Rusko a Slovensko. Čtyři špičkové týmy a jeden, který se v posledních letech do pozice špičkového týmu snaží probojovat. Německo hraje svůj specifický hokej, kterým dokáže ničit silné soupeře. 

Podle posledních zápasů to ale vypadá, že němci pomalu ztrácí sílu a předpokládá se jejich pokles skupinou E. Na druhou stranu Slováci se pomalu rozehrávají a určitě se budou chtít dostat nahoru. Přeci jen, jako jediní z této skupiny týmů jsou zatím bez bodu. Poněkud snadnější kořistí by pro ně mohli být Finové, případně Rusové, ale ti mají výhodu vzájemného zápasu, kdežto s Finskem mají ještě slováci hru otevřenou. Jestli Rusové dají Slovákům šanci se ukáže už dnes, kdy se večer postaví Rusové proti překvapení skupiny D, Dánům. V košicích nás zase čeká zápas Švýcarsko - Norsko, kde se nedá nic tipovat, každopádně Švýcaři by zřejmě mohli mít navrch.

Po základních skupinách se nám i pěkně rozjíždí tabulka střelců. Už nám padlo přes 100 gólů a střelců je hodně. Jen 24 z nich dokázalo dát víc než jeden gól. Tabulku vede švédský Berglund se čtyčmi góly a za ním je čtveřice třígólových střelců Eberle (Kanada), Christensen (Dánsko), Michálek M. (Česko) a Skinner (Kanada). 

 POSLEDNÍ EDIT: 4.5.11 (10:00)

Dvě skupiny už za sebou mají všechny zápasy a všem je jasné, kdo postoupil do osmifinále a kdo bude bojovat o udržení. Překvapením skupin A a B jsou beze sporu Německo a Francie. Jak to teď se všemi bude?

 

OSMIFINÁLOVÁ SKUPINA E

Skupina A se nám uzavřela prakticky podle plánu. Do osmifinále postupuje domácí Slovensko, Rusko a Německo. Co ovšem překvapilo, je pořadí. Němci si do osmifinále nesou 6 bodů a z této trojice mají nejlepší postavení pro postup do čtvrtfinále. Rusové mají body pouze 3 a jejich pozice je mírně ztížena. O postup ale bude muset tvrdě bojovat domácí Slovensko. Do osmifinále jdou bez bodu a proti nim se postaví dvojice minimálně tříbodových čechů a finů. O třetím postupujícím ze skupiny D se rozhodne dnes odpoledne. Slováci musí doufat, že dnešní večerní zápas mezi Českem a Finskem skončí už po třech třetinách. Z osmifinále postupují 4 tými ze šesti a o postup se tvrdě bude prát 5 týmů a Slováci jsou na tom momentálně nejhůř. Pokud tedy budou chtít jít dál, tak budou muset přeskočit alespoň jeden tým. Pokud by Česko s Finskem v základní části remizovalo, tak by to pro slováky znamenalo nárůst ztráty o další bod a tím hůře se budou týmy dohánět. Pořád ale není vše ztracené. Loni v takové situaci bylo Česko a nakonec si domu vezlo pohár.

OSMIFINÁLOVÁ SKUPINA F

Ve skupině B asi každý k dvojici Kanada, Švýcarsko tipoval Bělorusko. Bohužel, Francie byla bojovnější a vystřílela si postup do osmifinále. Její jeden bod jí však odsuzuje do role dále nepostupujícího týmu. Proti ní se totiž postaví dvojice Švédsko, USA a tato dvojice půjde spolu s Kanadou a Švýcarskem o postup. Pro Francii a zřejmě Norsko to bude také velice těžká skupina. Pokud by ale postoupilo po dnešním odpolední Norsko, tak půjde do osmifinále se dvěma body a po výkonu norů v základní skupině by se dal očekávat nějaký ten hokejový gulášek, který by opět mohl zamíchat pořadím. Uvidíme. Ještě je brzy. Osmifinále startuje už zítra dvěma zápasy večer. Hrát bude Rusko proti třetímu ze skupiny D, což s největší pravděpodobností bude Lotyšsko a Švýcaři se utkají zřejmě s Norskem. Ale tito soupeři budou najisto známí až dnes večer po odpoledních zápasech.

DNEŠNÍ PALBA

Odpoledne se proti sobě postaví tými skupin C a D.

 

Rakousko  - Norsko

Dánsko - Lotyšsko

Tyto týmy si to mezi sebou rozdají o poslední postupovou pozici a postoupit opravdu může každý z nich. Předpokládá se ale výhra Norska a Lotyšska, které mají nějaký ten bod k dobru.

Ve večerních zápasech se bude bojovat o první místa základních skupin a o výhodné body do osmifinále. Švédsko nastoupí proti USA a Česko se postaví finům. Všem čtyřem týmům půjde o každý bod, takže v obou zápasech můžeme čekat velice pěkný a útočný hokej. Zvlášť v české skupině D to bude velký duel. Do skupiny E se počítá každý bod k dobru, protože jak už jsem psal, ve skupině E se o čtyři postupová místa bude prát 5 týmů a každé zaváhání může stát pozici.

Myslím, že dnes večer budou jak češi, tak i slováci fandit čechům, aby vyhráli už v základní hrací době a slováci měli šanci v osmifinálových bojích jít přes Finsko.

 

 

POSLEDNÍ EDIT: 2.5.11 (10:05)

Máme už za sebou 3 hrací dny a tabulky se nám pomalu začínají formovat. Jak si před posledním zápasem základních skupin stojí týmy z tabulek A a B??

Súťaž tipuj a vyhraj.

Rozpis zápasů, přehled tabulek a tabulka střelců

SKUPINA A

Na začátku turnaje asi většina očekávala, že řazení týmů ve skupině bude 1.Rusko, 2. Slovensko, 3. Německo. Zatímco Slovensko "plní normu" tak Rusové si museli vyměnit pozici s Německem. Němci zatím jedou suveréně na první pozici bez ztráty bodu, ikdyž v zápase se Slovenskem k tomu měli ke konci hodně blízko. Nakonec ale dokázali udržet vystřílený náskok a v tabulce jim tedy patří první pozice, která jim zaručuje jasný postu z prvního místa i do osmifinálové skupiny, neboť je čeká nejslabší soupř skupiny ze Slovinska a dnes už asi málokdo čeká, že by Němci prohráli.

Německo má z 90% složený tým z hráčů, kteří loni na domácím šampionátu vybojovali čtvrté místo. Co se dá dělat. Německo si drží dobrou pozici ve fotbale, v házené trochu povolili, tak si to vrací v hokeji a vypadá to, že nás čeká silná generace, která nám bude dělat vítr v tabulkách i minimálně další tři roky.

Slovensko nezačalo turnaj nijak výborně. V obou dosavadních zápasech nezačali dobře a nasazení přislo až později. V případě druhého zápasu ale přišlo až moc pozdě. Slováci sice v útoku předvádí pěkný vítr, ale bohužel ve většině případů chybí přesná finální přihrávka, střela na bránu případně střela někam jinam, než do klína brankářů. Jejich hra by se dala srovnat s hrou českého týmu v základní skupině v Německu. Možná bude stačit jen prohodit úkoly hráčů a tým vyletí nahoru jak raketa. Určitě na to má výborné předpoklady.

Rusko je zatím asi nejvíce utopeným týmem letošního mistrovství. Jako vždy se před turnajem chvástali, že všechny zničí a odvezou si zlato.. Letos to ale nevypadá ani na finále a pokud slováci zvednou hlavu, tak rusové budou mít co dělat, aby se na čtvrtfinále nemuseli dívat z tribuny. Německu Rusko nedokázalo dát ani gól a se slabým Slovinskem si nevěděli rady skoro celý zápas. Naštěstí pro ně si postavili hlavu a pár minut před koncem šli znovu do vedení a nakonec pojistili do prázdné brány. Díky sadě, kterou dostali od slovinců si ale Rusko musí užít před zítřejším zápasem třetí místo. Slovensko má totiž lepší skore.

Zítra tedy můžeme čekat tvrdý boj o druhou postupovou pozici, ale podle předvedené hry to vypadá lépe pro domácí, ale letos nikdo neví, jak to může skončit. 

SKUPINA B

Zatímco ve skupině A se bude rozhodovat o druhou příčku, tak ve skupině B si to v úterý rozdají o místo první. Většina by asi dala na Kanadu, ale švýcary bych nezatracoval. Mají kvalitní tým a proti Francii trošku zaváhali. To je stálo bod, který jim teď chybí na vedoucí Kanadu. Jak ale znám Švýcarský tým, tak to Kanadě nedají zadarmo a ta se bude muset snažit mnohem víc.

Úterní hokej tedy přinese dva nádherné a bojovné zápasy. Švýcaři se Kanaďanům postaví po čtvrté hodině odpoledne a Slováci budou držet pozici před ruskými vojsky po osmé večer. Oba tyto zápasy doporučuji, určitě to budou doposud ty nejlepší kousky turnaje. Tady nemá cenu taktizovat a každý tým potřebuje maximum bodů do osmifinálové tabulky, jinak by byl následný postup do čtvrtfinále dost těžký.

SKUPINA C

Ve skupině C se také věci nerealizují tak, jak by to někdo předpokládal. Švédové byli před turnajem jasnými favority tabulky. Místo toho drží třetí příčku před Nory a prvními z USA. Dnes můžeme čekat odpoledne boj o první místo mezi Norskem a USA.. Kdo prohraje, tak se s největší pravděpodobností přesune na místo třetí, pokud Švédové opět nepřekvapí a neztratí nějaký bod s Rakouskem. To se ale nepředpokládá a Švédové by dnes měli potvrdit roli favorita.

SKUPINA D

Ve skupině D zatím probíhá vše jak má. Finsko s Českem drží všechny body a dnes by své pozice měli potvrdit. Finsko se večer postaví Lotyšsku. Lotyšsko sice není žádný slabý soupeř a umí hodně kousat. Finové však se svým stylem hokeje mají určit navrch a jejich prohru nečeká snad nikdo. Češi by si zase měli trošku odpočinout proti Dánům. Soupeř je to slabý, ale nevyplatí se podceňovat. Je to ten tým, proti kterému se hraje na 80% a testují se na něm ruzné tektiky na silnější soupeře. Stejně tak jako Finsko, by i češi měli jít na hotel s plným počtem bodů. Ale jak už jsem říkal, myslet si můžeme co chceme, ale v zápase to může dopadnout jakkoli. Týmy jsou vyrovnané a nikdo nemá nic jisté. O to je to mistrovství zajímavější a nění to taková nuda :)

Pokud máte zájem si projet tabulky, jak si kdo zatím stojí a jaké má šance, pokud chcete vidět historii odehraných zápasů na letošním MS, nebo chcete vidět prozatimní tabulku střelců, tak se mrkněte na náš sheet, kde se snažíme o rychlou aktualizaci. Včera jsem byl celý den na bruslích a po návratu jsem byl mrtvý, takže update po včerejších zápasech jsem udělal až dnes. 

 


Rozpis zápasů, přehled tabulek,  tabulka střelců

Súťaž tipuj a vyhraj.

 

 

 POSLEDNÍ EDIT: 29.4.11 (9:50)

Nastal den D. Je 29.4. a dnes startuje První Mistrovství Světa v režii Slovenska. Všechny týmy mají vysoké ambice. Nejen domácí slováci, ale i polodomácí češi, kteří letos budou obhajovat zlato z loňského roku. Jak to začne?

Dneškem tedy startuje mistrovství světa čtyřmi zápasy. Ale ten nejzajímavější bude beze sporu večerní zápas Slovensko - Slovinsko, který se bude hrát v Bratislavě. Domácí bude hnát za vítězstvím plná hala. O bod by slováci přijít neměli, jelikož Slovinsko bylo naposledy na MS v roce 2008, kdy z MS vypadlo spolu s Itálií. Historie zápasů Slovenska se Slovinskem na MS není moc rozsáhlá. Utkali se spolu pouze dvakrát v jednom roce a oba zápasy vyhráli letošní pořadatelé. Můžeme si ještě připomenout historické výsledky samostatného Slovenska na MS (+ trochu česka :)).

Poprvé se slováci dostali na MS do Vídně v roce 96. Česko v tom roce vyhrálo zlato a slováci se alespoň na desátém místě udrželi před vypadnutím.

V roce 97 ve Finsku si slováci polepšili na deváté místo. Jedním z týmů základní tabulky, které nepustili Slovensko dál do vyřazovacích bojů, bylo Česko, které vyhrálo 3:1.

Rok 98 znamenal pro Slovenský hokej další postup. Tentokrát se ve Švýcarsku probojovali slováci do čtvrtfinále, kde s Českem prohráli 0:1 a skončili na místě sedmém.

Rok 99 byl dalším zlatým rokem pro český hokej. Slováci udrželi z minulého roku sedmou příčku, když ve čtvrtfinále prohráli pro změnu se Švédskem 1:2.

Rok 2000 byl pro slovenský hokej velkým překvapením. Slováci se dostali až do finále, kde podlehli, jak jinak, Česku v tuhém boji výsledkem 3:5. Oba týmy se navíc setkali ještě pár dní před tím v základní skupině, kde češi vyhráli 6:2.

V roce 2001 skončili slováci na svém oblíbeném sedmém místě, kdy se jim ve čtvrtfinále postavili pozdější mistři z České republiky. Slovákům se nepodařilo vstřelit ani jeden gól a prohráli 0:2.

V roce 2002 si český tým vybral slabší chvilku a nepodařilo se mu po čtvrté v řadě vyhrát zlato. V zemi zavládl smutek, který ale brzo vystřídala radost, neboť ve finále Slovensko pomstilo český hokej a porazilo Rusko 4:3. Dvě minuty před koncem třetí třetiny to ještě vypadalo na prodloužení, ale 100 sekund před koncem zařídil slovákům zlato Bondra.

V roce 2003 pokračovali Slováci ve vynikajících výkonech v základní části poprvé neprohráli s českem a pouze remizovali 3:3. V semifinále podlehli Švésku 1:4 a v bitvě o bronz dokázali, že na čechy ten rok umí a přecijen si odvezli domů medaili za výsledek 4:2.

Rok 2004 byl ze začátku dobře rozjet pro česko-slovenský hokej. Jak slováci, tak češi vyhráli své základní skupiny, vyhráli i osmifinálové skupiny. Zatímco česko ve čtvrtfinále v nájezdech podlehlo mužstvu z USA, tak slováci ukusili prohru až v semifinále, kde je zastavila Kanada 1:2. V boji o třetí místo narazili slováci taky na USA a taky je nedokázali porazit. Po nájezdech vyhrála Amerika 1:0

2005 byl rokem českého hokeje. Češi vyhráli základní skupinu (Slovensko bylo první před Ruskem jen díky skore). Všechny tyto tři týmy se setkaly v osmifinálové skupině. Slovensko prohrálo s Českem 1:5. Osmifinálovou skupinu vyhrálo Rusko před Českem a Slovenskem. Ve čtvrtfinále oplatilo Česko Americe minulý rok a vyhrálo 3:2 v nájezdech. Slováci si neporadili s Kanadou a vypadli.

V roce 2006 výkony Slovenských hokejistů trošku spadly. Od začátku se pohybovali na posledních postupových příčkách a ve čtvrtfinále je opět zastavila Kanada. Česko nakonec skončilo se stříbrem, když je ve finále jasně přehráli Švédi 4:0.

V roce 2007 vyhrálo Česko základní skupinu bez ztráty bodu. Tím větší bylo zděšení, když v osmifinále dokázali češi uhrát jen jeden bod, díky prohře s Kanadou v prodloužení. O gól prohráli češi se slovenskem a 2:0 dostali od Německa. Ve čtvrtfinále se o vyřazení obou našich týmů postaralo Rusko (4:0 s českem) a Švédsko (7:4 se Slovenskem).

Rok 2008 nebyl dobrý ani pro jeden tým. Naši vypadli ve čtvrtfinále a Slováci se nedostali ani ze základní skupiny. Sice porazili Norsko 5:1, ale stejně zůstali za německem, kvůli vzájemnému zápasu, který němci vyhráli 4:2. Slováci si tak užili alespoň přípravu na letošní první zápas. V tehdejším playout systému si proti Slovinsku zahráli dvakrát za sebou. Nejprve vyhráli 5:1 a později 4:3 po nájezdech.

V roce 2009 se slováci nedostali přes osmifinálovou skupinu. V té například podlehli Česku 0:8. Čechy ve čtvrtfinále zastavilo oblíbené Švédsko.

Rok 2010 máme ještě mnozí v paměti. Slovensko postoupilo ze základní skupiny z druhého místa, ale osudnou se mu opět stala osmifinálová skupina. Česko ve vyřazovacích bojích předvedlo obrovskou týmovou sílu. Nejprve otočili s Finskem po nájezdech čtvrtfinále. V semifinále vyfasovali opět oblíbené Švédy, kteří ještě minutu před koncem věřili v postup. 8 vteřin před koncem ale přišlo dělo od Rachůnka, který propálil vše, co mu stálo v cestě. V prodloužení pak mělo česko jasně navrch. Na švédech bylo vidět, jak je gól na 2:2 zlomil. Nájezdy pak byly v jasné režii Česka. Finále asi žádný čech nezapomene, tak není třeba připomínat.

Tímto tedy stručná historie slovenského a trošku i českého hokeje :) Letos snad budou oba týmy stát na bedně. 


Súťaž tipuj a vyhraj.

Rozpis zápasů, přehled tabulek, sestavy, tabulka střelců a plán vysílání televizí

Začiatok: 29.4.2011 o 16.15 v Bratislave Nemecko/Rusko, v Košiciach Švajčiarsko/Francúzsko

1. slovenský zápas: 29.4.2011 o 20.15 v Bratislave Slovensko/Slovinsko
1. český zápas: 30.4.2011 o 20.15 v Bratislave Česká republika/Lotyšsko

Organizácia MS v hokeji 2011 je ďalším úspechom hokejového Slovenska. Táto mladá hokejová krajina toho stihla od svojho vzniku v roku 1993 veľa. Slovensko sa po rozdelení Československa muselo prebojovať z C skupiny majstrovstiev sveta do A skupiny MS v hokeji a postupne skompletizovalo svoju medailovú zbierku.

Prvým drahým kovom sa Slovensko pýšilo v roku 2000 v Petrohrade, keď po dramatickom finále s Českou republikou skončilo na druhom mieste. MS v hokeji v roku 2002 Slovensku priniesli nečakaný, ale zaslúžený triumf. Slovenskí hokejisti z Göteborgu odchádzali so zlatými medailami po úspešnom finále proti výberu Ruska. O rok neskôr Slováci skompletizovali medailovú zbierku a skončili na MS v hokeji 2003 vo Fínsku na treťom mieste.

Rok 2011 preverí malé hokejové Slovensko po organizačnej stránke. Úspechom síce bolo, že Slovensko v roku 2006 na kongrese v Rige bolo vybrané z pomedzi kandidátov na organizovanie MS 2011, ale dôležitejšie bude zabezpečiť hladký, pokojný a dôstojný priebeh týchto jubilejných 75. majstrovstiev svera. Toto okrúhle výročie bude oslavou hokeja vo forme 56 zápasov konaných v Bratislave a Košiciach.

 Dejisko

Bratislava - hlavné mesto Slovenskej republiky

Dejisko zápasov je tu Orange Aréna v centre mesta na Ul. Odbojárov. Kapacita novo zrekonštruovaného Štadióna Ondreja Nepelu je 10000 miest. Reprezentácia SR hrá základnú skupinu v Bratislave. V meste sú vyčlenené 3-4 záchytné parkoviská (1. Žabí majer - Staviteľská ulica, bývalé colné sklady, 2. Hraničná ul - areál bývalého ČSAD, 3. záložné parkovisko Technická ul. - areál bývalých Technických služieb, 4. Petržalka - pod Starým mostom) - odkiaľ bude fungovať kyvadlová doprava na štadión a ďalšie špeciálne spoje hromadnej dopravy. Vstupenka na zápas MS v hokeji bude v deň zápasu slúžiť zároveň ako lístok na MHD. Do blízkosti štadióna sa motorovým vozidlom počas MS v hokeji dostanú len obyvatelia tejto zóny. Rekonštrukcia štadióna sa nevyhla kontroverzným situáciám s navýšením ceny, keď nakoniec mestu musel požičať na dostavbu nemalú sumu štát.

 Košice - metropola východného Slovenska

Košický zimný štadión Steel Aréna sa nachádza na Nerudovej ulici taktiež blízko centra mesta. Má kapacitu cca 8300 miest a je to nový štadión hodný MS v hokeji. Okolie Steel Arény bude počas majstrovstiev sveta uzavreté a záchytné parkoviská budú pri OC Optima, Cassovia, Hornbach, Baumax, Kaufland, VŠA. Odtiaľ bude návštevníkov zvážať kyvadlová doprava hokejovej haly.

Základné skupiny

 Každý tím odohrá v základnej skupine 3 zápasy - jeden proti ostatným tímom v skupine.

Skupina o udržanie v kategórii A MS v hokeji

4 tímy, ktoré nepostupia zo základných skupín, budú hrať následne o udržanie v kategórii A majstrovstiev sveta. V skupine o udržanie bude hrať každý s každým, čiže každý tím odohrá 3 zápasy. 2 najslabšie tímy zostúpia do kategórie B majstrovstiev sveta.

Kvalifikačné skupiny

Z každej základnej skupiny postupia 3 tímy do kvalifikačných skupín. Vytvoria sa dve 6-členné kvalifikačné skupiny. Vzájomné zápasy zo základných skupín sa započítavajú do tabuľky. Tu odohrá každý tím ďalšie 3 zápasy. Z 12 tímov v troch kvalifikačných skupinách postúpi spolu 8 tímov do štvrťfinále.

Štvrťfinále, semifinále, finále a zápas o 3. miesto

Vo štvrťfinále hrá každý tím jeden vyraďovací zápas a 4 tímy postúpia do semifinále. Tu podľa rozpisu odohrá každý jeden zápas a víťazi týchto zápasov budú hrať finále o zlato a dva porazené tímy si zahrajú o bronz.

Od štvrťfinále sa budú hrať všetky zápasy v Bratislave. Finále a zápas o 3. mieste sa uskutoční 15.5.2001.
 

Súťaž tipuj a vyhraj.

Rozpis zápasů, přehled tabulek, sestavy, tabulka střelců a plán vysílání televizí

Naposledy postaru

Kromě toho, že Slovensko světový šampionát pořádá poprvé, tak zároveň uzavírá etapu starého systému. V příštích dvou letech totiž spolupořádá MS Švédsko s Finskem a na severu se už pojede podle nového. Místo čtyř základních skupin budou skupiny pouze dvě po osmi týmech. Hrát se bude stále každý s každým, takže oproti starému systému přibyte těm lepším jeden zápas navrch a těm slabším, kteří běžně nepostupují do osmifinálové tabulky, zápasy čtyři. Z každé z těchto dvou tabulek pak postupují čtyři týmy do čtvetfinále, které už dál navazuje na zavedený standart. Švédové a Finové tedy budou prvními dvěma národy, kteří budou organizovat v tomto novém systému. Po nich převezme žezlo v roce 2014 poprvé v historii Bělorusko a po něm zažije nápor světových fanoušků O2 a ČEZ aréna v Praze a Ostravě. Organizátor turnaje pro rok 2016 zatím není znám. Bude se o něm rozhodovat během letošního turnaje v Bratislavě.

Informace z druhé ruky

Samozřejmě pro Vás budeme přinášet informace o formách, zraněních a výsledcích v průběhu šampionátu. Budeme pro Vás zpracovávat přehledy a pokud bude čas, tak uděláme i nějaké ty sestřihy ze zápasů.

 autor článku a súťaže: Majaaczek, rabbit

  |     |   Autor: Majaaczek

Obrázek uživatele rabbit

nice clanok :D


Obrázek uživatele Majaaczek

jojo. povedl se ti :D Ja jsem jen dopnil nejake info a pridal banner, ale bohuzel, "Rabbit a Majaaczek" to jako autora nevzalo a jelikoz ses toho vzdal, tak jsem to napsal na sebe :D


Obrázek uživatele rabbit

Ked tam nefiguruje moj nick, mozno tu nebudu hate prispevky :D
Mily citatelia najlepsieho cs portalu v galaxii, s majackom vam budeme prinasat najnovsie info z tychto majstrovstiev, takze sledujte web a povzbudzujte svojich favoritov.
SLOVENSKOOOOOOOOOO


Obrázek uživatele Majaaczek

Já česko, carda Rusko a Alkáč Slovinsko :D


Obrázek uživatele Pl@cEnT@

Djangovi povzbudzovanie budúci rok ušlo, tesne tesne, nevadí :D


Obrázek uživatele rabbit

:D:D si zabil :D


Obrázek uživatele 4154

Co je v te tipovaci soutezi? Zase me to tam nechce pustit.


Obrázek uživatele monty

Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.
Taky bych si rád zatipoval :)


Obrázek uživatele Majaaczek

Rabbit sel spat.. kdyztak na to mrknu..

Zkuste ted!


Obrázek uživatele Adidas

zatipovat se pude do fortuny :)


Obrázek uživatele Arsenius

pekné čítanie :) teším sa na ďalšie info :)


Obrázek uživatele Majaaczek

Na tech tabulkach a seznamu zapasu delam :D vidim, ze tam porad nekdo leze, tak abyste se nedivili, ze tam jsou nejaka cisla uz.. vsechno testuju :D


Obrázek uživatele monty

Máte ode mě na mailu natipované všechny zápasy základnich skupin :D :)


Obrázek uživatele rabbit

tak sa nam to tipovanie rozbehlo :D


Obrázek uživatele madvee-tec

hej zajac, neřek si nám, že hraješ za kanadu!! :D


Obrázek uživatele rabbit

to malo byt prekvapenie :D


Obrázek uživatele madvee-tec

ou, tak to sorry :D


Obrázek uživatele Why

Odpíš Klepiša


Obrázek uživatele Majaaczek

skoda ho.. oznacen jako zraneny. pripadne jeste nepotvrzene nahrady a posily oznaceny zelene v sestave.


Obrázek uživatele Steve-o

pekne, dúfam že to všetko dopadne tak ako má :)


Obrázek uživatele BloodyDream

Všeetky zapasy v BA budem vidieť naživo .. :D
Krasa ((:


Obrázek uživatele Jonny

to sa maš :)


Obrázek uživatele BloodyDream

nie každy robi čašnika hokejistom a ostatnym zverinam (:


Obrázek uživatele NEMO

Jen škoda že mě tyto koniny co se týče fotballu, hockeye, baseballu atd, atd.... nezajimají :D
Né že bych nebyl vlastenec, ale svůj názor jsem sem prostě mrknout měl za potřebí a též se vyjádřit :)
Až bude nějaké mistrovstvý světa v k2 nebo MMA tak dejte vědět, já se tomu sice už zrovna moc nevěnuju, ale určitě by mě taková newska potěšila víc :)
Nemyslete si o mě, že jsem blázen, ale jsme přeci jen každý jiný :)


Obrázek uživatele monty

Víš rybko co bys moh dělat ? Buď blog, nebo novinky ohledně bojových umění, sportů :) . Hned bys měl prvního čtenáře, sice se taky už tomu nevěnuji závodně, ale početl bych si rád :)


Obrázek uživatele NEMO

Kamaráde šel bych do toho, ale chce to odhodlání začít něco psát (což se k tomu nějak nemůžu pořád dokopat) :)


Obrázek uživatele BloodyDream

lebo veľa piješ a
menej rozmyšlaš (:


Obrázek uživatele NEMO

Rozmýšlám hodně, ale nechce sa mě psat :)


Obrázek uživatele monty

V tom máme stejný problém :D . Však co Kubíku normálně v průběhu týdne (například taková středa), jak se budeš nudit a nebudeš hrát CSko, či robit, tak zrob něco málo k tomu tématu. Ať sme v obraze. Nějaké videjko k tomu, třeba nějaké krásné KO nebo zápasy atd chápeš ne ? :)


Obrázek uživatele NEMO

Novinku bych možná i teda udělal, otázka je jestli by to zajimalo někoho mimo tebe jediného :)


Obrázek uživatele monty

Uděláš a uvidíš ;-)


Obrázek uživatele Sw1Tch

Jasně však jsem do toho taky trošku fušoval :-)


Obrázek uživatele roxaNa

ty nefušuj nič radšej :D


Obrázek uživatele madvee-tec

no kouknul bych na to určitě, beztak nemam co dělat :D


Obrázek uživatele BloodyDream

Kto tam vkladá tie body? :D


Obrázek uživatele rabbit

ja


Obrázek uživatele BloodyDream

tak si este raz , moje tipy skús pozrieť :D


Obrázek uživatele BloodyDream

cista kktina s tym predlzenim, vazne .. :D


Obrázek uživatele rabbit

povedz kde som sa sekol....


Obrázek uživatele monty

Kdy můžem tipovat na čtvrtfinále ?


Obrázek uživatele rabbit

uz :) ale podla dni a casu kedy sa to hra


Obrázek uživatele monty

Ok díky :)


Obrázek uživatele monty

A ještě dotaz kdy bude edit ohledně bodů ?


Obrázek uživatele rabbit

sorry ale momentalne nemam moc casu, robota + sledovanie hokeja vo fanzonach = ziaden cas :) dnes asi bude edit :)


Obrázek uživatele monty

Ok v pohodě, jen mě to zajímalo :)


Obrázek uživatele monty

Díky Monku, už jenom o bod ! :)


Obrázek uživatele monk

Česko - USA
Švédsko - Německo
Finsko - Norsko
Kanada - Rusko

posílejte svuj tip na soutezní mail


Obrázek uživatele monk

pro ty co si chcou tipnout tak tipujde i 1-3 misto celkove.
1.
2.
3.
A pošlete to na mail bude to za bonus body


Obrázek uživatele monk

posilejte tip na zitrejsi zapasy
Čr-Švédsko
Rusko-Finsko

posilejte to na soutezni mail


Obrázek uživatele Imphala Hsq

A


Obrázek uživatele LeBaux

je krasne ze ako cesi prehrali tak tu nikto neaktualizoval tu novinku :D


Obrázek uživatele Majaaczek

Aktualizace bude. Dneska. Nebyl cas o vikendu. Mel jsem plno prace. A pokud sis nevsiml, tak tu novinku dela i zajic a ten neni cech, takze tvuj komentar postrada tu potrebnou provokativni silu :)


Obrázek uživatele Czech Alcoholic

tak tabulka nebyla aktualizována od osmifinále a to tuším vypadli Slováci, takže ten pes je zakopanej někde jinde :)


Obrázek uživatele roxaNa

trefne b :D


Obrázek uživatele monty

Hodtě mi tu někdo pls edit na body, ať vím jak na tom sem. :)


Obrázek uživatele monk

o bod si prohral, ale solidarne predam svoji cenu tobe


Obrázek uživatele monty

Díky Monku. Vážím si toho :)

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
aim_glocker
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_sand_v1
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_thepark
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 1 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.