Gamester - counter strike portal


Jeden z vás - Majaaczek

Přesto, že jsem slíbil, že budu dělat rozhovory s hráči Gamesteru a ne s adminy, se bude tentokrát pod tíhou mých otázek prohýbat admin Majaaczek alias faro costeiro. Tématy budou jeho osobní život, adminování a další zajímavosti z jeho působení tady na gamesteru. Tak co myslíte, objevíte se mezi Majaaczkovými oblibenými hráči?

Ahoj Majáku, hned na úvod nám pověz něco o sobě.
Čest práci. Velice mě těší být tvou druhou obětí. Tak moje občanské jméno je Daniel. Doma mi říkají Dane, kamarádi Daníku a kamarádky tygře.. Narodil jsem se v krásném severočeském městě jménem Děčín. :-) V lednu budu slavit 24 let od této události. Co se týče studia, tak to už je dávno za mnou Kromě teda samostudia fotografie. Jinak pracuju pro jednu nejmenovanou ostravskou firmu jako (cituji vizitku) SW Specialista..

Jak ses dostal k CS a Gamesteru?
Tak k CS jsem se dostal přibližně dva měsíce před tím, než jsem narazil na gamester. Bylo to o prázdninách mezi čtvrťákem a vysokou. Když jsem se pak v Liberci na koleji odhodlal zkusit onlajn hraní, tak mi spolubydlící nabídl dva servery. Harcovský dedik a gamester. Dedik me opravdu vůbec nebral, tak jsem se rozhodl vyzkoušet ten druhý server a ten mě chytil natolik, že jsem u něj už zůstal.

Hrál si předtím s „botama“ nebo tvůj první kill byl až v online hraní?
S botama jsem určitě začínal. Měl jsem je nastavené na easy a dávali mi těžce na prdel :D

To mě vůbec nepřekvapuje, vzhledem k tomu, co hraješ teď. :) A k adminování na Gamesteru ses rozhodl z jakého důvodu? Co ti to přineslo?
Tak o výkonech bych nemluvil. Teď na CS není skoro vůbec čas, mám dost stresu v práci a na hře se to hodně projevuje.

Co se týče toho adminování, to nebyl úplně můj nápad. Jednoho dne mi Alkáč napsal, že mě navrhnul na post admina, a protože jsem měl dost času a chtěl se nějak odvděčit gamesteru, tak jsem mu poděkoval a funkci jsem s radostí přijal.

Co mi adminování přineslo? Tak na mojí hru to vliv nemělo, na komunikaci s lidma ze serveru taky ne.. Jediná změna byla v tom, že jsem dostal pravomoce. Ty se časem trošku rozrostly a věřím, že mých služeb si gamester bude vážit i nadále

Pěkně řečeno. Hrál si v nějakém klanu?
Ano :-D
 

A jak se jmenoval? Jak vysoko jste ho vytáhli a kdo byl v týmu?
Když nepočítám různé for fun poskládané formace, tak takové největší zvíře a na gamester serverech asi druhý nejrozšířenější klan Funny Players..

Nerad bych kecal, ale mám pocit, že 45% adminů na gamesteru hrálo za Gamester red, nebo blue a 55% hrálo ve Funny Players Pár jmen pro představu: ErrK, Trip, monk, Maros, mAio, Marvi (toho si už asi nikdo nepamatuje :D)... Sestava se stále měnila a tak je těžké vyjmenovat všechny

Největší úspěchy FP byly za doby, kdy jsem byl mimo klan.. Na to spíše příště zeptej monka, nebo Tripa
 

Fajn vědět, že když lama z týmu odejde, tak jim to konečně jde hrát. :) Myslíš si, že GAMESTER je dobrý CS portál? Co si myslíš o jeho hráčích a admin týmu?
Jestli se mě snažíš nějk urazit, tak se ti to nepovede.. Nikdy jsem nehrál na rank a nikdy jsem neříkal, že jsem dobrý. Pokud jsem to někdy řekl, tak to bylo myšleno ironicky. Několikrát jsem z FP odešel sám abych to klukům nekazil..

Gamester je určitě dobrý portál. Dokud bude zájem o CS 1,6, tak se podle mě Gamester nemusí bát o svou existenci. Samozřejmě pokud se budeme snažit udržet tu úroveň, kterou teď máme. Se spoustou hráčů i adminů se stýkám osobně, takže jsme velice dobrá parta. Bohužel poslední dobou se nám tu na serverech množí malé děti, které se chovají jak největší borci.. Ty by mohly být hrozbou pro naši budoucnost. Vzkaz pro řadové hráče: Nenadávejte Kebabovi za jeho práci. On dělá nejvíc pro to, aby se nám tu demence nemnožila.

Co si hraním a admínováním získal, co si ztratil? Neomezuje tě to nějak?
Hhraním jsem získal větší dioptrie, pár kilo navíc. Adminování v tomto pohledu vidím jako součást hraní a nijak mě to neomezuje :) CS je pro mě trošku hlouběji na žebříčku hodnot, tak se jím nenechám nijak omezovat :)

Neber si to osobně, jen jsem si prostě rýpnul. :) Co děláš ve svém volném čase? – říkal si o focení, co rád fotíš?
Když počítám volný čas jako čas mimo postel a práci, tak 80% volného času trávím sportem. 3krát týdně trénink, jednou týdně zápas. Denně 50km na kole... Pokud bych měl jako volný čas klasifikovat ten zbytek, tak je to focení. Focení mě baví a zkouším všechno možné, fotil jsem hokej, svatby, koncerty, 3D fotky, v září jsem fotil fotky na katalog jednoho vinařství a včera jsem si domluvil focení na dalších třech akcích. Jen kdyby mě nesralo to nutné zpracování fotek v PC :D Před měsícem jsem koupil jedno starší tělo Nikon D70 a mám v plánu ho ještě letos nechat předělat na infrared. To je další možnost focení, která mě teď láká

Zajímavé. Ale čas od času si zahraješ, jaká mapa, zbraň je tvému srdci nejbližší a vyjmenuj 5 hráčů, s kterými si rád zahraješ. :)
Hráči z časů Fun serveru vědí, že majákova mapa je de_mon.. ale z klasiky to bude train, nebo trosku dokola ohrávané Inferno. Nesnášim aztec a na publicu nemusim ani nuke. Ze zbraní na buymenu 4 je to jasna m4 u CT. U teroristů mám nejradši Uzinu, ale mému srdci nejbližší je Deagle, kterým se nejlíp rozdávají Majákovice do palice :D

tatka 73 (lajk) - Nejradši hraju nejdřív proti němu a pak s ním a bavím se posloucháním jeho stížností na to, jak ho já, taková lama pořád dávám.
Maros - Zásadně už jen proti němu. Nerad dostávám olovo od svých do zad :D
bjt - ve večerních hodinách uchylné nicky na každé kolo..
Bigshef - nechť je mu server lehký, byla sranda číst ty jeho kecy v chatu :D
Why/Nemo - jak jsou oba na kaši, tak to stojí za to :D

Proč nick „Majaaczek“ a ten druhý „faro (něco co nevím jak se psalo)“ Jak si k tomu došel?
To je dlouha historie.. Mám rád majáky.. Začal jsem s nikem dC.LightHouse.. Holky na serveru (Gogo, dwarf) mi pak začaly říkad majáčku, tak jsem si změnil nick na Majaaczek a jelikož mám rád italštinu, tak jsem si přeložil nick do italštiny, neboli faro costiero..

To je pěkný. Díky moc za rozhovor, Majáku a doufám, že se někdy zase uvidíme u Doktora. ;)
Jasně. bylo mi unaveným potěšením :) Rád se osobně setkávám s hráči na pokec a hned jak budu delší dobu v Ostravě, tak zase naplánuju další ostravský Gamester sraz U Doktora. Už jsme se dlouho neviděli.

 

  |   Tags:   |   Autor: Arachi

Obrázek uživatele gemkio

z majaczkem uz tu jeden rozhovor byl
ale jinak pekny rozhovor


Obrázek uživatele Majaaczek

To jsem mu taky rikal, ale popravde od toho rozhovoru uz to budou dva roky a par veci se precijen zmenilo :)


Obrázek uživatele Pl@cEnT@

s majaczkem ;)...ale pekné pekné každopádne...btw s tými deckami majáku nespravíš nič, hold starneme, keď sme mali my toľko, o nb resp. poriadnej PC zostave som len sníval a nie to ešte pri nej trávil celé dni hraním...teraz už tie decká všetko majú, tak čo budú robiť, ostáva im len rýpať a rýpať a rýpať a rýpať a byť drzí ako to len ide, na just väčšinou


Obrázek uživatele dw4rF_cz

A hádejte kdo má tedka regnutej nick Majaaczek tady na gamesteru? :D:D:D


Obrázek uživatele Majaaczek

Myslíš toho, co jsem mu před minutou dal permanent? :D


Obrázek uživatele dw4rF_cz

To si chuj, mam to regnutý já :D


Obrázek uživatele Majaaczek

Tak ted jsi me prekvapil :D


Obrázek uživatele ErrK

:-D :-D nemám slov, dobrej rozhovor :)


Obrázek uživatele NEMO

Pěknéé :)


Obrázek uživatele TriP

Pekne


Obrázek uživatele Majaaczek

Ale je vidět, že je ještě mladý.. Těch chyb :D

Je fajn, že chceš mít ten rozhovor co nejautentičtější, ale mohl bys i po mně opravit překlepy.. Přecijen jsem měl v krvi kolem 15ti panáků zelené, nějakého Jima a pivo... Nemůžeš čekat zázraky :D


Obrázek uživatele Arachi

Nic po tobě opravovat nebudu, to že se ti chtělo spát, žes neviděl na klávesnici a byl ožratý není můj problém. :-D


Obrázek uživatele Majaaczek

já nebyl ožratý ale v lehké náladě a měl jsem vypnutou kontrolu pravopisu :D


Obrázek uživatele Seno

palec hore... :) dobry rozhovor, ma aj pobavl ;-)


Obrázek uživatele Steve-o

pekný rozhovor:) .. kto bude ďalší? :)


Obrázek uživatele Majaaczek

:D nech se prekvapit :D


Obrázek uživatele Maros

ja som tebe TA ani TK nikdy nedal, bo ty sa motas niekde vzdy za mnou zalezeny v baraku alebo kdesi v riti a myslis si ze tym deaglom niekoho trafis (vacsinou ale muuuuka)...


Obrázek uživatele Bufo

Pěkný rozhovor. Maják je fajn kluk. Jen mít čas zajít na pivo někdy sakra :-(


Obrázek uživatele roxaNa

ty už hlavne konečne si príď zahrať :)


Obrázek uživatele Majaaczek

zajistim nejakou stredu u doktora v lednu :)

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
aim_sig-aug
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_bridges
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_map2
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 9 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.