Gamester - counter strike portal


cool4kůl

Čas se s časem sešel a ve světě se zase někdo zbláznil a vypustil mezi lidi něco, co přitahuje cizí peníze a každý to chce mít. A protože teď je ten správný čas, zasypeme vás pár novinkami a přidáme pár lopat hlíny. Dneska se u nás zastaví dvě nadupaná fára, jedno jízdní kolo, budeme si bezpečně užívat a ve zbytku času se podíváme kolik je hodin.

 

 2014 Maserati Ghibli

Ghibli? To bude asi nějaký tlustý a fousatý skřet z Pána Prstenů. A sakra, teď jsem ho urazil, protože se tváří dost nasraně. Skřet se sekyrou to teda není, ale nebezpečný je ještě víc. Maserati na příští rok plánuje otevřít brány světa nové rase. Jejím úkolem je najít a zneškodnit všechny BMW řady 5, nebo Mercedesy E-Class. Tento mladý sedan je nástupce Quattroporte a kromě omlazení exteriéru i interiéru přináší i víc těch kobyl a větší žízeň. Aby třílitrovému šestiválci pod kapotou nebylo smutno, dostal k dispozici kamaráda jménem Turbo, který ho krmí jedna radost. Pro příjemný přenos síly od motoru k nožičkám se využívá osmistupňová automatická převodovka, jejíž práci ani nepocítíte. Tato nová rasa už má dané dva stereotypy. Ten línější používá k pohybu jen zadní nožičky a ti nejsilnější atleti se odráží hned všemi čtyřmi. Cena, za kterou si toto bojové plemeno můžete pořídit, zatím nebyla zveřejněna.

Shelby Raptor

Když poprosíš průměrného tlustého američana u východu z fastfoodu o jednu značku auta, na 90% ti řekne, že to je Ford. Ford je totiž v americe pojem, nebo také The Car, nebo jak přistěhovalci z afrických států rádi říkají "D Madafakin Nigga Vehikl, bro". Přesně tak, Ford je auto Ameriky a každý správný američan má doma alespoň jednoho. A pak je tu firma Shelby, kterou všichni znají z úprav Fordova sportovního Mustangu. A protože se u Fordu s výrobou nového Mustangu nějak serou, rozhodly se kobry k úpravě Fordova pickupu Raptor. A tak dostal Raptor osmi-válcový skoro-třílitr s výkonem až 575 koní. Pak už to je klasika od Shelby, ručně šitý kožený interiér, nejaké přebytečné výfuky, před třemi lety odložená hliníková kola.. Prostě Shelby, jak má být. A aby někdo stále netápal, čí je to práce, stříkli si tam borci ještě na celou stranu nápis SHELBY. Docela by mě zajímalo, jestli někde na dveřích není schovaný vyražený nápis Made in China.

Sandwichbike

Vypadá to jako fingerbike (brácha staršího fingerboardu), ale je to opravdu plně funkční jízdní kolo v reallife velikosti. Když někdo rád jezdí všude na kole a chce si vzít kolo na dovolenou, tohle kolo se v pohodě vejde do kufru. V cíli ti pak stačí hodina cvakání a utahování šroubků a hurá, můžeš jet zase domů. Nebo pokud ti zbyl ještě nějaký čas, tak se můžeš projet někde po rovné silnici. Terén to možná zvládne, ale po deseti minutách budeš naklepanej jak řízek. Jediné zjemnění terénu jsou totiž pláště, ale jinak to je samý pevný díl. Takže až si pojedeš do Amsterodamu pro trávu, vem si bika s sebou. Tam budeš za krále a po dvou hodinách skládání a rozkládání ti třeba zbyde čas i na nějaké to ježdění.

Stainless Steel Condom Dispenser

Všichni si rádi užíváme a určitě dbáme o svoje zdraví. Pohlavní nemoci jsou svinstvo a všichni známe jejich důsledky. Příkladem takové nebezpečné pohlavní nemoci je Frami. Nakazit se jím ale nemůžete sexem, ale prohlížením jeho fotek na našem fóru. Zpět k tomu sexu (radši). Určitě máte doma plné kapsy a skříně těch gumových ponožek na <===8, někteří na <=8 a někteří zase na <========8. Všichni ale máte jedno společné. "Kdo to má pořád někde hledat?" Proto tu je speciální zásobník na kondomy z vysoce kvalitní oceli s vkusným designem. Jen za 42 babek.

Ressence Type 3

Ressence je světoznámý výrobce kvalitních náramkových hodinek. Nejdříve přišli s hodinkami první serie a to konkrétně s kusy 1001, 1002, 1004 a 1005. To byly takové prototypy. Pak ale zjistili, že zapomněli v číselné řadě na trojku. Tak se ji tam rozhodli vkusně doplnit. Vzali si k srdci připomínky od uživatelů, opravili všechny boty z vydaných typů a s typem 3 přichází designová pecka, která se musí líbit každému. Není tu nic, co byste čekali u náramkových analogových hodinek. Zádné sklíčko, žádné ručičky, žádné nožičky. Tyhle hodinky jsou tvořeny osmi otočnými a jedním pevným kroužkem. Ty se na základě aktuálního času a datu vkusně otáčejí a je to opravdu vymazlená podívaná. Jak tyto hodinky fungují se můžete podívat na následující animaci, kde zobrazují aktuální čas, ale při pootočení hodinové ručičky na levých hodinách se vám Type 3 přetočí na vámi vybraný čas. Vše výborně čitelné. Jediná jejich vada je aktuální nemožnost nákupu v eshopech, ale pouze ve vybraných hodinářstvích jedenácti zemí světa. Já osobně je chci. Co vy?

  |   Tags:   |   Autor: Majaaczek

Obrázek uživatele stipec

osmilitrový skoro tří litr? :D


Obrázek uživatele Majaaczek

hh chybička.. opraveno.


Obrázek uživatele monk

ta krabicka na kondomy je cool


Obrázek uživatele Maros

42 libier :D


Obrázek uživatele Majaaczek

doláčů :)

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
fy_pool_suite
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_dust_arena
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_avox
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 4 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.