Gamester - counter strike portal


Bleskovky ze světa her

Těsně před vydáním nového dílu Crysis se vývojáři pokouší oživit o něco i druhý díl této velmi podařené hry. Dočkáme se také pokračování zombie hry na téma jednoho z aktuálně nejúspěšnějších seriálů Walking Dead nebo dalšího dílu God of War. Že by konečně oživení herních shopů, které teď neměly novinky k lákání hráčů?

 

The Walking Dead game season 2

Při hraní posledních 20 minut hry The Walking Dead mi dalo zabrat neuronit slzu. Dlouho jsem nehrál hru s tak silně emotivním příběhem, u kterého jsem měl pocit, že s postavami i dýchám.

První sezona The Walking Dead byla obrovským finančním úspěchem s více než 8,5 milionů prodaných kusů. Byla nominována v mnoha kategoriích, z nichž nejvýznamnější je hra roku.

Nečekaný úspěch přiměl vlastníky BBC práv k tomu, že se rozhodli pro pokračování. Toto břímě přidělili zkušenému studiu Telltale Games, jenž stojí za první sezonou.

Zda bude druhá sezona přímým pokračováním jejího předchůdce ještě s jistotou nevíme, ale už se objevily první náznaky. Generální ředitel Telltale Dan Connor potvrdil, že bude možné importovat uloženou pozici z první sezony do druhé s tím, že se do ní přenesou všechny vaše rozhodnutí. Druhou sezonu této akční adventury můžeme očekávat v červnu tohoto roku.

 

 

Co takhle luk v Crysis 2?

Nemůžete se dočkat vaší předobjednané limitované edice Crysis 3? Už vás nebaví sledování trailerů? Máte dohrané oba dva předchozí díly, nebo nejste vlastníky konzolí a váš počítač Crysis 3 neutáhnene?

Inu, splňujete-li alespoň jeden bod, mám pro vás dobrou zprávu, moder s jménem Nevil112 zpřístupnil na stránce CryDev velice zajímavý mod pro Crysis 2.

Jak je patrné z obrázku, do rukou se nám dostane velice účinná zbraň, s kterou zažijete hodně zábavy a byl by hřích jí nevyužít. ,,Co takhle přišpendlit támhletoho ke zdi a tamtoho k autu, no a když už jsem v tom tak sejmu i toho nahoře…´´ Nějak takhle jsem při hraní tohoto modu přemýšlel a úplně zapomněl, že hraju Crysis 2. I když tento mod trpí nějakou tou chybičkou, vřele doporučuji stáhnout, zahrát a rozplynout se blahem.

Odkaz ke stažení modu
Návod pro instalaci

 

God of War : Ascension – Live action trailer

V jeho rukách je nástrojem smrti a zkázy takřka vše. Má skvěle padnoucí bradku a fešné tetování. Tělo, které by mu záviděl nejeden kulturista a sukni…
Není PS3 hráče, který by z tohoto popisu nepoznal Kratose. Boha, jenž je skrz sérii zobrazován jako anti-hrdina. Nevím, zda za to může již zmiňovaná skvělá bradka, ale Kratos přirostl k srdci nejednomu hráči a loučení s ním bylo vždy obtížné.

Jestli jste i vy fanoušky God of War, tak už jistě víte, že se k nám blíži další díl. Tento díl nazvaný Ascension, tedy stoupání nám Kratose představí v úplně jiném světle. Octneme se na úplném začátku Kratova příběhu, daleko před tím, než se stal bohem války.Také se vůbec poprvé dočkáme multiplayeru, v němž se z obyčejného pěšáka můžete stát šampiónem bohů.

Jak to celé dopadne zjistíme 15.3.2013. kdy hra vychází pouze na PS3.
Na závěr doporučuji shlédnout video, jenž by nebyl špatný Trailer pro stejnojmenný film. Kdo ví, třeba se za 2-3 roky dočkáme.

 

  |   Tags:   |   Autor: screenlock

Obrázek uživatele DAngel

Máš to pěkně napsané, těším se na další článek ;)


Obrázek uživatele Stewie

The Walking Dead som akurat dneska dohral. Skoda ze je to dost kratke. Ale inak super hra, prve co som po dohrani checkoval, bolo ci sa chysta pokracovanie :)


Obrázek uživatele paCo

Keby tak chcel byť God of War aj na PC, velice by som bol spokojný :)

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
fy_iceworld_aztec
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_sauna
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_gowenna2003
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 12 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.