Gamester - counter strike portal


Assassin's Creed 4?

Jestli i vy patříte mezi skalní fanoušky Assassin's Creed , tak už jste určitě zvyklí na každoroční přírustek do této rodiny. Od vydání Assassin's Creed 3 neuběhlo ani čtvrt roku a už se nám na internetu objevily informace o dalším dílu této velice uspěšné hry.

 

Z následujících obrázků si můžete všimnout hned několika věcí. Ta první, která je asi nejvíce do oči bijící, je ta, že do již tak rozkvetlé rodiny přibude nejmladší bratříček s podtitulem Black Flag.

Dále si můžete všimnout, že na ,,budoucím obalu hry'' chybí Connor. Je to dobře? Inu, Connor nebyl to pravé ořechové a nejlepší část hry jsme strávili v kůži jeho otce.

Za koho tedy budeme v Black Flag hrát? Podle ,,neoficiálních informací'' by hlavním hrdinou nového dílu měl být Edward Kenway, otec Haythama Kenwaye (otec Connora) z předchozího Assassin's Creed 3.Edward je lupič, vrah a pirát.

Z posledního slova a ,,obalu'' můžeme soudit, že moře, piráti a námořní souboje, které v Assassin’s Creed 3 patřily mezi nejlepší části hry, budou velkou součástí nového dílu. Podle všeho by se Assassin's Creed 4 Black Flag měl odehrávat v Karibiku na přelomu 17. a 18. století a to na více ostrovech, včetně Jamajky, Kuby a Baham. Tuto zprávu také potvrzuje mapa, která tuto středu unikla na internet.

Žeby herní mapa Assassin’s Creed 4 Black Flag? No, uvidíme.

Nový Assassin's Creed by měl vyjít na PC, PS3, Xbox360 a Wii U a to 29.října tohoto roku. Ale mějte na paměti, že celý tento článek čerpá z neoficiálních informací.

Assassin's Creed 4 Black Flag bude oficiálně oznámen toto pondělí v 18:00, kdy se také spolu s tímto oznámením dočkáme prvního traileru.

Co si o tom myslíte vy a jaké jsou vaše pocity z nového AC?

  |   Tags:   |   Autor: screenlock

Obrázek uživatele Duska

AC3 bylo výborné, ikdyž občas trochu zdlouhavé. Nicméně toto je jedna z her, na kterou se určitě podívám ;)


Obrázek uživatele Mirec

Mna 3 bavila o mnoho menej ako napr. revelations alebo brotherhood.


Obrázek uživatele Majaaczek

Hmm. Dalsi kousek do sbirky :)

Jen si jeste neodpustim rypnuti :) Ono je nekde vseobecne znamo, ze Connor byl shit a ze Namorni souboje byly nejlepsi? Ja osobne mam teda odlisny nazor a jelikoz jsem tyhle "Vseobecne zname" nazory nikde nevidel, tak mi to prijde blbe, povazovat svuj subjektivni nazor za vseobecne znamou pravdu. Stejne jako u predchozi "novinky" si asi tento autor mysli, ze vsichni smysli stejne jako on :) Mozna by pro priste bylo fajn svuj nazor oznacit jako svuj nazor a nesirit ho jako nazor vetsiny. Jinak bych ale rekl velky skok do predu od posledni novinky :)) Ale jeste je co zlepsovat :)


Obrázek uživatele screenlock

Nepíšu tam, že Connor byl shit, jen že nebyl to pravé ořechové a k námořním soubojům, nepíšu, že byly nejlepší, ale že patřili k nejlepším částem/věcem :D


Obrázek uživatele screenlock

Tak AC4 už má trailer :D viz. http://www.youtube.com/watch?v=GFYmOCyou4s


Obrázek uživatele MarineCZ

Ještě sem nedohrál jedničku, ale jako odreagovačka je to dobré.


Obrázek uživatele fish1s

Pěkná práce. Jinak, nehrál jsem ani jeden z dílů, ale silně začínám uvažovat o opaku. Když jsem koukal na trailery, tak mě vždycky dostaly a díval jsem se na ně aspoň 3x za sebou.. tenhle trailer ke čtyřce.. to je teda něco.. přišlo mi, že jsem koukal na ukázky z připravovaného filmu, a ne hry.
Mám v plánu natáhnout do PC Crysis 3, ale asi rozjedu i AC :)

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
aim_sig-aug
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_sys_labyrinth
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_india
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 18 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.