Gamester - counter strike portal

pravidlá - paintball 3on3

turnaj sa bude odohrávať systémom MR15

-začínajúcu stranu a mapu rozhodne víťaz nožíkového kola

-zápas môže začať v počte minimálne dvoch hráčov v tíme, a dohrať sa môže v počte minimálne dvaja hráči

-ak tím opustí zápas, je zápas automaticky zkontumovaný v prospech súpera

-pokiaľ tím nedodá demo o ktoré bol požiadaný, viz. screenshot so žiadosťou o demo, zápas skončí kontumáciou v prospech druhého týmu

-ak nebudú dodané všetky screenshoty zo zápasu po skončení každé strany (T strana, CT strana), zápas bude neplatný

-ak sa jeden z tímov nedostaví na zápas do 10 minút po určenom čase, zápas automaticky skončí kontumáciou v prospech druhého tímu

-je zakázané používať vlastné skiny zbraní

-víťazný hráč vždy IHNEĎ po skončení zápasu pošle všetky screenshoty zo zápasu na mail turnaj@gamester.cz

-demo o ktoré budete požiadaný uploadujte na nejaký rozumný FREE hosting napr.:sendspace.com, do komentárov k jednotlivým kolám uveďte Váš nick, nick súpera a link na stiahnutie dema

Nožíkové kolo

-Nožíkové kolo začne hneď ako sú obidve streany pripravené

-Nožikové kolo sa hrá na hocijakej mape. Víťazný tím si potom volí mapu aj stranu.

-Je zakázané pred súperom utekať!!!

-Je zakázané strielať po súperovi!!! Kto poruší jedno z posledných dvoch pravidiel, je automatický označený ako ten čo prehral nožíkové kolo

Priebeh zápasu

-pred zahájením každého zápasu sa hráči uistia, či sú obidvaja pripravení

-zápas začne po 3 reštartoch kola a vypísaní ,,LIVE“

-po skončení každej strany, je hráč povinný vytvoriť screenshot s viditeľným skóre

-Pri páde serveru sa pokračuje za skóre, pri ktorom spadol server. Preto pri lagu screenujte scoreboard. Ak však k takejto situácii dôjde a neboli by odohrané aspoň 4 kola zápasu, začína sa od znova

-overte si, že na serveri je naozaj váš súper, s ktorým máte hrať (podľa nicku na rozpisu zápasov), aby sa vám nejaký ťuťmák nenapojil na špatný server a vznikali by zbytočné komplikácie

In-eye demo

-každý hráč, musí počas zápasu natáčať in-eye demo

-požiadaní hráči sú povinní dodať záznam IE dema

-žiadosť o demo nemusí obsahovať presný nick hráča, avšak nesmie byť zameniteľný s iným hráčom

-príkaz pre nahrávanie dema je: record názov_dema

-príkaz pre ukončenie nahrávania dema je: stop

-z dôvodu plynulého priebehu turnaja sú hráči povinní IHNEĎ po skončení zápasu uploadovat demo, ak o neho boli požiadaní, s lehotou 15 minút

1. O strane rozhodne nožíkové kolo, ak sa nedohodnete inak
2. Štart zápasu začne po troch reštartoch (aby bolo evidentné, že začína zápas) a napísaní do chatu slova LIVE
3. Následne sa odohraje 15 kôl s akýmkoľvek výsledkom. Prvá strana tak môže skončiť napríklad 15:0, 3:12 alebo 8:7.
4. Nasleduje výmena strán a opäť tri reštarty a napísaní do chatu hesla LIVE.
5. Teraz sa hrá tak dlho, kým jeden z tímov nedosiahne celkom 16te víťazstvo vrátane prvej strany.

príklad 1: 1. strana skončí 8:7. Zápas končí víťazne pre tím, ktorý získal osem bodov vo chvíli, keď sám dosiahne ôsmich bodov, aby bol súčet víťazných kôl tímu 16. Druhý tím, ktorý mal iba sedem víťazstiev z prvej strany, musí dosiahnuť v druhej strane 9 víťazstiev (aby mal celkom 16) a to skôr, ako 16tich dosiahne súper.

príklad 2: 1. strana skončí 4:11. Zápas končí víťazne pre tím, ktorý získal 11 bodov vo chvíli, keď sám dosiahne 5 bodov, aby bol súčet víťazných kôl tímu 16. Druhý tím, ktorý mal iba 4 víťazstvá z prvej strany, musí dosiahnuť v druhej strane 12 víťazstiev (aby mal celkom 16) a to skôr, ako 16tich dosiahne súper

Príklad 3 remíza : 1. strana skončí 5:10 a druhá strana 10:5. Dosiahne sa teda výsledok 15:15 a znamená to remízu. V tom prípade obidva tímy zostávajú na rovnakej strane (CT/T) a dajú sa nové 3 reštarty a začína predĺženie. Tam sa odohrajú 3 kola s akýmkoľvek výsledkom. Vymenia sa strany a hrá sa do tej doby, až jeden z tímov dosiahne víťazného štvrtého bodu. Princíp predĺženia je teda rovnaký ako v MR15, len sa hrá nie do 16tich, ale do 4 víťazných bodov.

PRAVIDLA NIE SÚ KONEČNÉ A MOŽU SA  DO ZAČIATKU TURNAJA ZMENIŤ.

PUBLIC: 6 / 16