Gamester - counter strike portal


Rozhovor s hráčem Sw!Tch

Tak se nám kolega Sw!Tch rozjel s rozhovory s Leadry klanů aktivních na našich serverech. V jeho rozhovorech se odhaluje jejich herní stránka. Já mám v plánu ukázat hernímu světu reálný život těch našich kamarádů. Když jsem přemýšlel s kým začít, tak mě napadl kolega z klanu a právě autor našich rozhovorů Sw!Tch. Pro mě je to dost zajímavá osoba. Takže dneska proberu jeho a ty další si už budete vybírat vy :-)

 

Tak Sw!Tchi, co máš vůbec napsáno v občance?
Tak stojí tam příjmení Řehoř, Jméno Petr, Datum narození 6. 5. 1985, pak nějaký hrozně dlouhý číslo asi rodný, Státní občanství Česká republika a nějaká platnost asi aby se to nezkazilo. Pohlaví Muž, stav svobodný.

 

Takže ti bude nějakých těch 23. Bydlíš už sám, s přítelkyní, nebo ještě u rodičů?
Bydlím s přítelkyní v Praze a tam jsem tak jednou za 14 dnů.

 

Byt v Praze. To máš v osobním vlastnictví, nebo platíš nájem? Kde se tedy pohybuješ, když zrovna nejsi v hlavním městě?
Ano jsem tam v nájmu už skoro 5 let. Jinak jsem k zastižení v Ústí nad Labem, kde v současnosti studuji obor Regionální rozvoj na FSE.

 

To zní zajímavě. Co bys tedy měl vykonávat za povolání po ukončení studia tohoto oboru?
No jak já to vidím, tak po ukončení tohoto oboru se ještě odeberu jinam, ale nejspíše se budu živit tím, čím doposud. Realitní agent / Specialista Evropských Fondů. Takže čím blíže Bruselu, tím lépe.

 

Já myslím, že se najdou hráči, kteří si pod tímto nepředstaví nic konkrétního. Jak tedy probíhá takový pracovní den realitního agenta specializovaného na evropské fondy?
Vzhledem k tomu, že vystupuji jako s.r.o., tak záleží vždy na konkrétním příkladu. Jeden bych měl: Současný stav sirkárny v Sušici, kterou naše společnost revitalizuje a bude se renovovat.

 

Tím jsi nám moc nepomohl. Jak taková revitalizace probíhá? To tam denně dojíždíš a maluješ stěny čerstvou růžovou?
Ne, určitě tam nedojíždím. Byl jsem tam dvakrát. Jednám s partnery, žádám o dotace z EU, poskytuji přes právní oddělení veškerou právní pomoc atd.. Domlouvám celkový prodej až k převodu nemovitostí ke klientovi.

 

Tak to už mi zní nějak konkrétněji. Každopádně to vypadá na slušně pružnou pracovní dobu. Jak na tom býváš s volným časem?
Času je překvapivě dost vzhledem k tomu, že na to nejsem sám, ale mám na pobočce 3 spolupracovníky a kancelář není můj šálek kávy, takže se tam snažím pobývat co nejméně. Snažím se nic vysloveně nehrotit a mít taky svůj klid.

 

Takže času máš viditelně taky hodně. Co tedy provádíš, když zrovna nesedíš u PC?
V poslední době mě docela chytil poker, takže jezdím na turnaje a s kamarády máme 2x týdně akci v baru. Celkem často objíždím různé akce. V poslední době snad Battle Night #9 a nějaký ty systémy.

 

A jak jsi na tom se sportem? Věnuješ se aktivně nějakému zátěžovému pohybu, nebo jsi spíš takový pohodovější typ?
V současné době jsem spíše pohodový typ. Hrál jsem vrcholově hokej, ale musel jsem skončit pro zranění obou kolen.

 

Není ti to někdy líto? Třeba z vlastní zkušenosti vím, že aktivní sport je droga a když musíš přestat, tak to není tak snadné, jak by si člověk přál. Jak se tobě přecházelo do neaktivity?
Nebylo to snadné a ani dnes to snadné není, když vidím jak moji současníci, hráči, s kterými jsem pravidelně nastupoval, září v NHL nebo teď v extralize, jako Kopřiva například. Musel jsem změnit priority a zaměřit se na školu. Dnes toho ale nelituji.

 

Vídáš se s nimi někdy? Například s Mirkem Kopřivou, jehož hvězda celkem slušně září. Má přes 93% úspěšnost zákroků a tím je číslo 2 v celé extralize.
Pokud se objevím na Kladně, určitě. I když jsem "Pražák", na Kladno jsem nikdy nezanevřel a rád se tam vracím.

 

Když dovolíš, tak bych se teď zaměřil na jedno téma ve tvém životě. Nedávno jsi na fóru založil téma o tom, kdo v co věří. Jak ty jsi tedy na tom s "Náboženstvím"? V co věříš ty?
Jsem věřící muslim, takže v Alláha.

 

Kdy ses rozhodl k přechodu k islámu?
Rozhodnutí padlo již na střední škole a držím se ho dodnes.

 

Jaký máš názor na to, že když většina slyší o islámu a muslimech, tak si vybaví teroristy. Co si vůbec ty, jako muslim, myslíš o teroristech?
Terorista je terorista. Nemusí okamžitě jít o muslima. Tento problém je celkově u nás, ale hlavně v USA hodně rozšířený, ale já si myslím, že člověk se neposuzuje podle víry, barvy pleti nebo sociální situace a ti, co si to myslí, pro mě nejsou důležití jako nedávno, když jsem si poslechl od Indického ministra zahraničí toto: „Teroristé jsou většinou lidé bez vzdělání, kteří jsou natolik omezení, že snad ani nevědí, co činí.“

 

Abych vyřešil to cítění sociální situace. Podle mě bys měl mít nějaké takové rozlišovací myšlení. Vždyť jako správný muslim bys měl "Udílet almužny chudým (2,5% čistých ročních zisků ve prospěch nižších sociálních vrstev". Aspoň tak je to psáno v povinnostech muslima. Jak to potom rozeznáš komu dát a komu ne?
Něco podobného jsem očekával. Jinak almužny nerozeznávám, ale přispívám na různé nadace. Spolupracoval jsem například s Kapkou Krve.

 

Dále by ses jako správný muslim měl modlit pětkrát denně čelem otočený k Mekce, v době Ramadánu bys měl držet půst od úsvitu do soumraku a měl bys jednou za život navštívit Mekku. Nechystáš se tam náhodou v létě o dovolené?
Do Mekky se nechystám, ale Ramadán se snažím dodržovat, ale nic nehrotím. Letos se chystám do SAE, přímo do Dubaje, ale spíše za odpočinkem.

 

Takže jsi takový volnější muslim. Ještě by mě zajímalo, jestli znáš původ a smysl Islámu. Víš, co znamená slovo "muslim" a proč by ses měl modlit směrem k Mekce?
Muslim je člověk věřící a praktikující víru Mohamedovu a k Mekce se modlíme, protože se zde narodil prorok boží Mohamed.

 

Co se týče Mekky, tak jsem myslel, že je to kvůli stavbě zvané Ka‘ba. Je to krychle o výšce 15 metrů, která prý byla postavena Abrahámem na žádost Alláha jako jeho oltář. Stojí uprostřed toho chrámu v Mekce a muslimové se k ní jezdí modlit. Dál jsem četl, že je to snad nejposvátnější stavba Islámu. Proto jsem se domníval, že ona stavba je důvod, proč se modlíte k Mekce.
To je poutní mešita al-Haram a uprostřed stojí Ka'ba a je to opravdu tak, jak říkáš. Ka'ba je důležitá při pouti muslima do Mekky. Avšak modlitba směřuje k Alláhovy a jeho proroku Mohamedovi.

 

Já ti děkuji za tvůj čas. Jsem rád, že jsem mohl dát možnost ostatním hráčům tě lépe poznat a teď mají lepší představu o tom, kdo s nimi na serveru hraje. Přeji ti hodně štěstí v životě. Hlavně abys byl s životem spokojený. Než tě ale úplně propustím, tak mám na tebe poslední otázku. Koho z tvých spoluhráčů na serveru bys chtěl lépe poznat? Koho mám vyslýchat příště?
Tak to je opravdu těžká otázka, ale myslím, že nejen já, ale i spousta jiných, by ráda poznala Bauera.

 

Máš to mít. Příště se nejen ty, ale i ostatní, můžete těšit na výlet do soukromí hráče Bauer LeBaux.

  |   Tags:   |   Autor: Majaaczek

Obrázek uživatele dw4rF_cz

moc pěknej rozhovor :)


Obrázek uživatele juhelak

otazky sem preskakoval uz a odpovedi jen ty kratky:D


Obrázek uživatele monk

pekne pekne


Obrázek uživatele NULAms

kua gamester přechází na islám, že taký rozhovor :-D


Obrázek uživatele Kebab

11 otázek na switche, 8 na islám...gamester wiki uz se rozjizdi...


Obrázek uživatele Stewie

Ach, rozhovor s Bauerom, to sa priprav na dozivotne traumy :D


Obrázek uživatele Moody

Nemuzu si pomoct, porad vam tam chyby ta fotka, jinak zajimavy rozhovor :)


Obrázek uživatele granwell

tesim sa na bauerov rozhovor :D:D inak velmi pekny rozhovor majak aj switch , vazne zaujimave citanie :) *THUMBS UP*


Obrázek uživatele Majaaczek

Tak ja mel v planu zamerit pulku rozhovoru na switche a pulku zamerit na nejakou zajimavou cast jeho zivota. Pro me tou zajimavosti je jeho vira.. U bauera se treba zamerim na forum:-D


Obrázek uživatele Duran_CZECH

:-D


Obrázek uživatele ErrK

fajné :)


Obrázek uživatele Duska

u bauera se zamer na to jak strida zenske :D a že mu ted jeden celkem ferove vypadajici typek vyhrozoval :D


Obrázek uživatele Sugar

Switchi, tak jsem si to teda precetla. Dobry :-) V tejdnu zajdeme na pivko a pokecame :-)

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
ka_legoland2
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_crazy
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_city
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 10 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.