Gamester - counter strike portal


Nový Seriál - Arrow

Akčních hrdinů není nikdy dost! Tímto heslem se řídím vždy, když hledám zajímavý seriál či filmek na večer. No a do oka mi padnul nový seriál Arrow. Kombinace Robina Hooda, Batmana a Ztracených je si myslím velice podařená, tak se na tento film na pokračování pojďme mrknout společně trochu podrobněji. 

 

Příběh

Zrovna dějová linka mě hodně překvapila. A nutno říct, že mile. Jak jsem nastínil už na začátku, je to mix hned několika známých seriálů. Hlavní hrdina nemá žádné nadpřirozené schopnosti, teda až na to, že v parkouru je lepší jak jeho zakladatel Bell a Bruce Lee s Chuckem Norrisem by se od něj taky naučili nějaké nové chvaty. Jinak ale normální chlap. V minulosti to byl přitom jen mužský odraz nám známé Paris Hilton, co obrážel jednu párty za druhou a v bulváru byl častěji, než tečka za větou. Asi bych nedopadl ani já jinak, kdyby měla moje rodina na účtu pár miliard dolarů. Jenže jednou si takto na výletu lodí se svým otcem ztroskotali a přežil jen hlavní hrdina, Oliver,

 

No a tady je jedna dějová část. Nikdo pořádně neví, co se s ním stalo na „pustém“ ostrově, kam se dostal. V každém díle se kousek ukáže, nicméně je to hodně tajemná část každého dílu. Na ostrově si pobyl pět let a stal se z něj stroj na zabíjení. Jak a proč? No to se teprve postupně dozvídáme. Do reality běžného světa se však vrací s dlouhým seznamem lidí, kteří podle jeho otce stojí za zkorumpovaností jeho města. A Olie se je rozhodne napravit. Co se mi líbí je, že se moc nepáře s tím, jít přes mrtvoly.

Všechny, včetně policie, nasírá způsobem, jak vše řeší. Na ostrově se z něj stal totiž takový Robin Hood a svými šípy vystřelí oko i letící mouše. K tomu, když se přidají moderní hračky z produkce MI6, je z něj celkem slušný mstitel.

Herci

Hlavního hrdinu Olivera Queena ztvárnil Stephen Amell  a v seriálu působí hodně charismaticky a rychle mu tak budete fandit

Hlavní „záporná“ postava, je tam policisty Lance (Paul Blackthorne), což je otec dvou dívek. Smrt jedné z nich má Oliver na svědomí a druhou zase podváděl.

Krásu v seriálu zastupuje Laurel (Katie Cassidy), mimochodem podváděná dcerka našeho policisty.

Další z hlavních postav je Diggs (Rogger R. Cross), jehož postavu, nechám zatím zatajenou.
 

 

Hodnocení

Jde o celkem akční seriál se slušným příběhem, ve kterém se stále dozvídáme něco víc z toho "proč" se vlastně všechno děje. Akční scény jsou výborné, i když jsou chlapci občas hodně nepřesní, co se střelby z automatů týče. Hlavní hrdina je zajímavý a neokoukaný. Venku je aktuálně pět dílů a nové vychází jednou za týden. Nutno říct, že mě celkově baví.

  |   Tags:   |   Autor: Duska

Obrázek uživatele Anonym

Vypadá to celkem pěkně, aspoň o zkouškovém bude co dělat.
Díky za tip


Obrázek uživatele Mirec

Konečne recenzia na seriál . Aj keď som skôr čakal Game of Thrones ale nevadí . Vyzerá to zaujímavo .

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
ka_legoland
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_crusoe_s
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_darkness
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 9 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.