Gamester - counter strike portal


Gamester online... Co chystáme?

Po měsíci ticha se servery opět plní hráči. V zkratce v této novince vysvětlím, proč jsme byli offline,a co plánujeme v nejbližší době.

 

Logo

 

Měsíc offline

Proč? Jestli se Vám chce, tak můžete číst naše zapletené story. Asi před měsícem jsme se rozhodli zlepšit kvalitu připojení našich serverů přemístěním do lepší serverovny (z Mladé Boleslavi do Prahy). Jako bonus, jsme koupili nové RAM paměti pro server (z 2GB na 6GB). Měli se změnit také IP adresy. Co ale vypadalo dobře, se jako to už bývá, zkomplikovalo. Měli jsme už rezervované místo v serverovně, server byl převezen a tady začaly problémy. V serverovně probíhaly stavební úpravy a nechtěli nás tam pustit server zapojit. Čekali jsme, volali jsme, ale nic nepomáhalo. Další problém vznikl po zjištění rezervované linky cca 3Mbit, který byl pro naše potřeby totálně nedostačující. Díky tomu jsme byli nuceni převézt do Mladé Boleslavi a spokojit se s vylepšením RAMek na 4GB. Trvalo další týden, než se nám podařilo server dostat zpátky do Mladé Boleslavi. Pak ještě dva týdny stál nezapojený v TRUSTNETu, než se dostal zpět do své serverovny a teď je zase konečně online. IP adresy zůstaly, a teď když jsme opět online, chceme nadále zlepšovat naše služby a věříme, že budeme stále jeden z nejlepších non-steam serverů.

 

Co chystáme?

 

  • Momentálně už řešíme kvalitu připojení a pingy serverů. Asi by vás nezajímalo všechno, co pro to děláme, ale vyzdvihnu, že sledujeme, kudy tečou data z našeho serveru, a kde se ztrácí kvalita. Například, kliknutím sem je vidět cesta Mladá Boleslav — Zlín, a je vidět kde se data ztrácí. Každou minutu testujeme tyto cesty, a jakmile budeme mít dostatek podkladů, budeme řešit konkrétní kroky pro zkvalitnění služeb.

 

  • Momentálně nejde náš systém nahlašovaní cheaterů. Snažíme se ho zprovoznit, zatím můžete psát o cheaterech na ICQ a do fóra. Podpora přes ICQ je však jen dočasná a prosím respektujte, že máme i jiné věci než jen Counter Strike. Seznam adminů a jejich ICQ naleznete zde nebo v menu Odkazy. (edit: zprovozněno)

 

  • Prioritou je udělat z našich serverů hybridy. To znamená, aby bylo možné se připojit z non-steamu protokol 47, ale i 48 a ze Steamu. Valve nám stále vydává updaty, které komplikují provoz non-steam serverů, avšak pokusíme se s tím zabojovat. Zda to půjde, a kdy to bude, je hlavně na našem šéfovi, tedy PetaCZ. UPDATE: V současné době již zavádění hybridních serverů probíhá.

 

  • Druhou věcí je změna designu. Ne však asi zásadní, ale máme návrhy nového loga, a vypadá to dobře. Téma kde se diskutuje a vyvíjí nový design je tady. Datum kdy to bude je na Ondrovi Cardovi, který nám ochotně navrhuje nový design. Když to bude, o integraci do Drupalu a fóra bych se pokusil já (LeBaux).

 

  • Když zvládneme tyto kroky, pak se já jako "odborník na reklamu" postarám o propagaci serverů, pravděpodobně se bude jednat o nějaké PR, mediální spolupráce, a další věci, ale to je bohužel asi ještě dost daleko.

 

  • Připravujeme také nový CoD4 squad, který by měl hájit barvy Gamester.cz i v mezinárodních CoD4 ligách. Dřívější jádro teamu, které úspěšně reprezentovalo náš portál, sestavilo nový team. Již brzy Vám je představíme...

 

  • Chceme také zlepšovat kvalitu webu, a proto se můžete těšit také na více novinek a zajímavostí jak ze světa hardwaru a softwaru, tak všeho zajímavého pro naši kolonii. Velkou výhodou bude, že naše novinky nebudou kopírovány ale psány vlastní redakcí. Budou také pokračovat rozhovory se stálými hráči našich serverů.

 

Zatím věřím, že budete s námi nadále a servery budou poskytovat kvalitní virtuální hřiště. Už dnes jsou servery plné (ale i cheaterů) a budeme se snažit udělat je ještě lepšími.

  |   Tags:   |   Autor: LeBaux

Obrázek uživatele juhelak

pekna newska..snad to pude podle plánů i v realu..co se tyce newsek bude fajn kdyz se povede zapojit vic lidi aby 1-2 lidi nemeli na starost uplne vsechno..
s tim cod4...snad to nedopadne jako posledne..90% tymu trpi tim ze se rozpada do mesice..


Obrázek uživatele juhelak

ted sem koukal na ty navrhy.. jestli budete menit web..nedavejte do tech oken bílou..ani na podklad..ma to vetsina vebu a pusobi to dense rusive..nevim jak ostatni..tak ja si za tu dobu zvyknul na tmavy provedeni gamesteru ktery neboli do oci..takze bych tam nechal modrou a cernou..misto zluty dat treba tucervenou a ty loga..
ps: gamester ma podle me nejprehlednejsi odkaz na servery ze vsech portalu..nikde clovek nic nehleda..ma to primo pred ocima..to by melo zustat..


Obrázek uživatele NEMO

Přesně tak! Jestli se bude mnenit vzhled tak bych tu unikatni prehlednost nechal :D Jinak moc pěkně napsane ;)


Obrázek uživatele IKCSISunny

jak to bude s tema cheaterama ted na gg servru pobiha devil na speedhacku a nahlaseni nefacha OMG


Obrázek uživatele PetaCZ

Četl jsi novinku?
Mě přijde že ne.


Obrázek uživatele PetaCZ

Hlášení by mělo být funkční.
Možná se ještě vyskytnou nějaké chybky, takže admini nebudou třeba vůbec reagovat na hlášení, ale to nebude jejich chyba.


Obrázek uživatele LeBaux

upraveny obrazok, nech tam teda nieje source ;)


Obrázek uživatele ErrK

n1 newska

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
fy_simpsons
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_woody
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_geniusteam
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 23 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.