Gamester - counter strike portal


Co vše nám napoví statistiky?

Velmi příjemným zpestřením našeho portálu Gamester.cz jsou i podrobné statistiky o všech hráčích našich serverů. Více o tom napoví tento článek...

V tomto článku se podíváme na naše statistiky, které jsou velmi pestrým a oblíbeným zpestřením našeho portálu Gamester.cz. Ukážeme si co vše v nich můžeme najít, které údaje jsou důležité pro obrázek kvality hry hráče a co znamenají jednotlivé údaje.

Začneme tím, kde je najdeme. V horizontálním menu odkazů na webu je položka Statistiky hráčů.  Ve hře navíc částečně můžete svou pozici kontrolovat i pomocí příkazu /rank do chatu hry nebo na nejlepší daného serveru pomocí /top15 . Momentálně se aktualizují vždy jednou za den a započítá se do nich veškerá aktivita všech hráčů na serveru za den zpětně. Po plánovaném přesunu a upgradu serveru, se statistiky možná opět vrátí na častější aktualizaci.

Teď už si pojďmě rozebrat fakta, která v Psychstats můžeme najít. Vybral jsem statistiky hráče granwell z public serveru. (obrázky jsou rozklikávací)

V pravo je log našich připojení na server za poslední období a jednoduchý přehled statistik. Zleva: Datum a doba na serveru; poslední mapa; počet zabitých; počet smrtí; počet zabitých do hlavy; procentuální počet zabitých do hlavy; přesnost střelby; Skill.

Všechny údaje jsou jasné až na skill. Tato statistika je často předmětem dotazů, podle čeho že se vypočítává. Pokud bych zjednodušeně přeložil počítací algoritmus tak jde o následující body:
-Proti komu hrajete (protihráčův skill ve statistikách)
-Jak se vám proti němu daří (pomůže vám ikdyž protihráče pouze zraníte)
-Jak vysoký rank ve statistikách naopak vás zabijí či zraňuje
-Přesnost střelby, HS, K/D, atd..

To jsou nejdůležitější a statistiku "skill" nejvíce ovlivňující faktory. Suma sumárům, je lépe hrát proti silnějším protihráčů a snažit se je co nejvíce ničit :D

Další obrázek ukazuje vlevo tabulkový přehled základních dovedností a statistik hráče, jako je rank na serveru, momentální a předchozí skill, a spoustu hodnot, které není potřeba vysvětlovat.
Vpravo je pak postavička s hitboxy hráče, neboli místy do kterých nejčastěji střílí. V rolovací nabídce si pak můžete vybrat zbraň pro kterou chcete statistiku zobrazit.

Další obrázek nám ukazuje s jakými zbraněmi hráč hraje a jak úspěšně. Kolik jste protihráčů touto zbraní zabili, kolikrát jste vy byli naopak zabiti, vše je pak jasné až na S:K neboli "shot per kill" -> kolik střel touto zbraní v průměru potřebujete na jedno zabití.

Dále ve statistikách najdeme i podrobnosti o mapách, které hrajete a také statistiku victims. Což jsou vaše nejčastější oběti ;)

Statistiky obsahují i spoustu obecných statistik a to v horní nabídkové liště.

Přeji příjemné proklikávání a brouzdání rozšířenými možnostmi poznání hry ostatních a sama sebe.

A bonmot nakonec: Dog eats god and hAx eats dog.

 

  |   Tags:   |   Autor: Duska

Obrázek uživatele granwell

mi robis reklamu? :D


Obrázek uživatele Duska

ne, ale vědel jsem, že tě to potěší


Obrázek uživatele ErrK

:-D ale pěkné GJ Dusko


Obrázek uživatele monk

tka ted sem se dival ze tam sou i statistikz jednotlivych zbrani tak se podivejte na http://gamester.trustnet.cz/cs/ps3-aim/weapon.php?id=25

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
aim_sig-aug
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_woody
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
scoutzknivez
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 31 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.