Gamester - counter strike portal


bioshock infinite - Columbia

Asi není hráče, který by neslyšel o chystané hře Bioshock Infinite, jejíž datum vydání je stanoven na 26. března. Bioshock Infinite se odehráva ve vzdušném městě Columbia, které se doslova přes noc ztratilo z oblohy. Ale co tomu předcházelo? Jak se mohlo město jako Columbia ztratit?

 

Nad mraky se vznáší město, které se stejně jako podmořské Rapture zrodilo ze snu o dokonalé společnosti, založené na nespoutané mysli člověka a vědy.

Columbia byla postavena v 90. letech 19. století Americkou vládou, jako plovoucí světová výstava. Měla se stát něčím, co by celému světu ukázalo, jak moc je Amerika úspěšná. Měla se stát něčím, jako socha svobody, která by byla schopna cestovat po celém světě. Ale jak to bývá, tak se vždycky něco pokazí.

K moci se dostal chlapík jménem Comstock, který měl více radikálnější názor na úlohu Ameriky ve světě. Comstock si získal jak příznivce tak odpůrce. Záhy byla Columbie rozdělena na dva tábory, příznivce ,,Zakladatelé‘‘ a odpůrce ,,Vox Populi‘‘. 

Vše začalo jako neškodný studentský odpor vůči Zakladatelům, kteří prosazovali věci jako sjednocení pracovníků a práva minorit. Ale jak spor mezi Zakladateli a Vox Populi rostl, každá strana si za každou cenu chtěla vyřvat svojí pravdu. 

Po příjezdu do Columbia si všimnete, že je vše opravdu extrémní a přístup obou stran je asi takový, že : ,,Nezáleží na ničem jiném, než na tom, aby jsme za jakýchkoli prostředků vyhráli‘‘.

V demu jste si mohli všimnout  vůdkyně Vox Populi Daisy Fitzroy. No, spíše jejího audiovizuálního záznamu promítaném na fasádě budovy a na všudepřítomných plakatech. Také jste si mohli všimnout způsobu, jak Vox Populi ,,čistí město‘‘ a vyhání všechny příznivce Zakladatelů do jiné části města, což je dost extremní pohled. 

Čím dál více narůstající konflikt také změnil vzhled a využití města. Nejlepším příkladem jsou skylines, které původně sloužily jako přepravní systém zásob z jednoho nepřístupného místa na druhé.

Ale jak se situace zhoršovala a lidé začali být agresivní a násilničtí, normální způsob dopravy se stal velmi riskantním a omezeným. Postupem času začali lidé pracovat na skyhooku, zařízení, které by se dalo připojit na skylines a s jeho pomocí tak cestovat přes celé město. Díky tomuto zařízení se skylines stalo novým způsobem dopravy.

Netrvalo však dlouho a Vox Populi začal skylines využívat pro útočné akce, díky čemuž se stal kdokoli, kdo se ve skylines vyznal velmi důležitým.

Jak tento spor mezi Zakladateli a Vox Populi skončí zjistíme 26. března, kdy hra vychází na PC, Xbox360, PS3 a PSvita. Prozatím můžu doporučit shlédnout demo, které opravdu stojí za to.

  

  |   Tags:   |   Autor: screenlock

Obrázek uživatele Majaaczek

Přečetl jsem si první větu a hned musím nesouhlasit. :D

Další věc. Celý článek mi přijde špatně napsaný. Popisuje něco, co jsem viděl, ikdyž jsem to ještě neviděl. Zbytečně mě zatahuje do politické situace. Článek mi neřekl nic o hře, o mojí úloze ve městě atd. Celé mi to přijde jen jak opis patnáctivteřinového videa pro nevidomého. V tu chvíli bych byl rád nevidomý, protože bych ušetřil čas. Sice jsem četl, ale nic jsem nepřečetl. Totálně zmatený jsem byl z odstavce, kde se na jeho začátku dozvím, že Skylines jako doprava umírá a o dva řádky níž jsou Skylines označeny jako nový druh dopravy. WTF? :D Míň hulení, víc kyslíku :)


Obrázek uživatele Columna Vertebralis

Čo ti poviem, nie je nad zlaté Duškove recenzie :)


Obrázek uživatele DAngel

Si to pište sami, když jste tak chytří. Kritizovat můžete, ale zdravě. Však teprve začíná a každý článek bude lepší a lepší.


Obrázek uživatele Duska

Tak Majak mu to napsal zcela konkretne, takze takova kritika je dobra


Obrázek uživatele DAngel

Jasný, reagoval jsem hlavně na ten další post ;)

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
cs_deagle5
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_elevated
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
scout_map
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 0 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.