Gamester - counter strike portal


Admini Gamesteru? Kvalitní team !

Zdravím Vás,

Spousta z nás si vyzkoušela jak vypadá kvalita a obraz hry na jiných serverech. A to v době kdy náš milovaný portál ulehl k jarnímu spánku na konci března. Věřím, že tak jako já, jste i vy poznali práci adminů na jiných portálech. V tomto článku se Vám pokusím přiblížit práci adminů u nás.

Vypisovat sem seznam adminů je zbytečné, protože v brzké době dojde k dalšímu updatu adminů. Ve zkratce to bude znamenat promazání méně aktivních členů a podle počtu možná dáme šanci i někomu novému.
 

Ale ted k práci adminů, která si můžeme s čistým svědomím a bez nadsázky říct,je kvalitnější než na "většině" jiných portálech. A čím že se lišíme?
Tak například jednoduchý systém nahlášení cheaterů přímo z webu. Admini se nachází na Admins chatu, což je externí program, ke kterému se admini přihlašují. Pokud dojde k nahlášení cheatera, jsou admini upozorněni a už si rozdělí, kdo Vám jde vyčistit servery. Jsme tak mnohem operativněji dostupní, než kdybyste museli mit ICQ na každého z nás. A někdo je na Chatu stále aktivní.
 

Další bezesporu obrovskou výhodou je i udělování banů. U nás nedostanete NIKDY neoprávněný ban za "cheating". Samozřejmě se může podařit špatný úsudek a nechtěný ban se udělí. Ke každému banu je však nutno dodat i demo s prokázaným cheatingem. Takže se dá zpětně jednoduše určit zda hráč cheatoval, nebo ne a udelit případný unban.
 

K tomu je připraven další systém a to na zpětnou kontrolu adminů a jejich rozhodnutí. V tomto systému můžeme jednoduše kontrolovat bany ostatních adminů a tím i minimalizovat možnost špatně vyhodnoceného banu. (délka banu, příčina,...)
 

Adminy na našem portálu můžeme jednoduše zařadit do tří skupin.
- Hlavní admin a technický mozek celého Gamester světa je PetaCZ.
- Najdeme zde několik aktivních adminů co řeší nejen herní část portálu, ale pomáhají udržovat běh celé komunity
- Převážná vetšina zbývajících adminů pak funguje jako banovací stroj :D Běhají, hrají na serverech a kontrolují podezřelé hráče a plynulost hry.
 

Vždy jsme si zakládali na tom, že pokud je kvalitní zázemí, budou se u nás hráči cítit dobře a nebudou mít důvod odcházet jinam. A to se nám zatím daří. Snažíme se udržovat mezi sebou jen takové lidi, kteří dokáží rozdělit pocity ze hry a objektivní názor na prohřešky.
 

Samozřejmě ne vždy každý udrží klidnou hlavu. A i proto může každý z Vás a BEZ POSTIHU nahlásit nesrovnalosti, které se Vám zdají u rozhodnutí admina. A to v našem fóru -> /forum3/viewtopic.php?f=4&t=800
 

Dalším důkazem kvalitního teamu může být i jednoznačné vybrání našeho admina     Bauer <leBaux> za člena cheathunters teamu na Undzwei. Chystaný rozhovor s Bauerem přineseme v několika následujícíh dnech.

 

Tolik k práci adminů na našem portálu. Nezapomeňte, že i my jsme lidi a chybu udělat můžeme. U nás ale máte jistotu, že svou chybu napravíme!

 

 

 

  |   Tags:   |   Autor: Duska

Obrázek uživatele ^bEnQo

pekne napisane ;)

a vsetko je pravda :) Admini su tu sQuely^^


Obrázek uživatele (S)iDi

zas jim tolik nelichot :-)


Obrázek uživatele ErrK

je to pravda, Gamester patří mezi co se adminství týče, k nej TOP českých a SVK portálů ... a doufám,že to tak bude pokračovat dál... :) GL klucí :)
ale jinak fajn newska :-D


Obrázek uživatele NEMO

ale jo jste kluci sikovní ;)


Obrázek uživatele Kebab

tak vzhledem k tomu,ze by to mela byt NEWska, cekal bych, ze se tu dozvim neco NEW :D ale zatim jsem si precetl jen to, co uz je dlouho znamo :) jsme proste top :)


Obrázek uživatele LeBaux

pekne :)


Obrázek uživatele TriP

Tak,tak Gamester gogo. Proste The Best server;-);-)


Obrázek uživatele Sw1Tch

Pěkná zpráva mě se líbí, že se někdo konečně věnuje této naší "práci". Tohle je podle mě hlavní důvod našeho velice slušného postavení mezi ostatními servery. Děkuji tímto celému admin teamu za skvělou práci a to nejem proto, že jsem jeho součástí :-)


Obrázek uživatele Diamondblack

Jo, přesně ten stoj jsem. :-D
I když poslední dobou je čím dal min času :(


Obrázek uživatele jezus

ja mam casu celkem dost.. a myslim,ze bych mel cas se tomu venovat.. ptz uz me stve porad psat adminum,ze tam a tam je citr. Mozna bych si to zkusil,pokud by me to bylo umozneno :D


Obrázek uživatele jezus

a nebo radsi ne.. dneska zas ta dmnce na pubu me utvrdila v tom,ze bych se tim jen zbytecne nervoval


Obrázek uživatele jezus

jeste bych chtel dodat.. ze nekompromisni a vsemi nenavideni gs.. se uklidnil na pohodovou uroven. odvadi svoji praci dobre a jsem rad,ze se uz neresi picoviny jak driv


Obrázek uživatele Kebab

diky ti :)

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
aim_breakwalls
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
fy_inferno
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_city5
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 6 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.