Gamester - counter strike portal


2.Sraz U Doktora

To, že Gamester nepatří mezi běžné portály už víme. Všichni se snažíme udělat co nejvíce, aby se u nás hráči dobře bavili. Teď přichází administrátor Majaaczek s nabídkou pravidelného setkávání hráčů z Ostravy a okolí. Všichni, kdo máte Ostravu nadosah, čtěte!

Po týdnu zdravím fanoušky a hráče portálu Gamester.cz. Dnes Vám přináším info o prvním oficiálním srazu ostravského křídla Gamesteru a současně Vás pozvu na sraz druhý.

1. Oficiální sraz Gamester.OVA (27.4.2010)

Jak už jsem psal v minulém článku, před nějakým časem se skupinka čtyř hráčů sešla a shodla se na nějakém tom pravidelném setkávání. Bohužel spousta lidí na poslední chvíli musela svou účast rušit, tak jsme přišli s článkem, který měl nalákat nejen stálice portálu, ale i nové hráče. Bohužel toto řešení postrádalo dostatek času a tak se do našich řad nikdo nový nepřidal. Po omluvené absenci Bufa a Sairuse jsme nakonec seděli v baru jen Trip a já (Majaaczek).

Bohužel tedy účast byla ještě menší, než jsme čekali. Spousta lidí odmítla, kvůli finanční situaci, několik lidí odmítlo kvůli studiu a někteří nepochopili, že se v týdnu nejdeme rozbít, ale chceme druhý den ráno taky vstávat do práce, nebo do školy, a ze strachu z raního vstávání radši odmítli.

No a jak večer probíhal?

S Tripem jsme odstartovali na topinkách. Já začal točit Radegast 12° a Trip limonádoval FRISCO.

Ke slovu se dostal fotbálek, kdy jsme byli vyzváni sousedním stolem a po pěti zápasech jsme odešli s výhrou 4:0 na zápasy. Jeden zápas skončil remízou, tak nebyl do výsledného skóre započítán. Po tomto výprasku se ještě tahoun stolu 6 rozhodl, že vyzve Majaaczka k duelu 1on1 o pivo. Majaaczek podržel čest Gamesteru, vyhrál 8:4 a zaslouženě vychutnával pivo zdarma.

No a protože nás bylo málo, tak jsme se s Tripem po chvíli začli sami trošku nudit a vyhlásili hru nazvanou KROKETOVANÁ. Objednali jsme talíř kroket a dvě vidličky. Vždy byla vybrána jedna soutěžní kroketa, kterou jsme museli napíchnout dřív, než soupeř. Výsledkem byla pořádná zábava, kdy krokety nezůstávaly na talíři a toulaly se po celém stole. Jedna dokonce skončila o pár stolů dál.

Po posledním kole kroketované jsme se s Tripem přesunuli na bar a povídali si se slečnami barmankami. K blížící se zavíračce (23:00) jsme vyřídili objednávku stolu číslo 9, který se Maják hodinu předtím snažil zbombardovat kroketami.

Večer se nám líbil a určitě by bylo fajn, kdyby nás příště bylo více.

2. Oficiální sraz Gamester.OVA

Pro druhý sraz bychom určitě rádi účast minimálně dvojnásobnou. Na fóru jsme tedy otevřeli debatu o tom, kdy uspořádat sraz číslo 2. Vybíráme ze dvou termínů a to úterý 11.5., nebo středa 12.5. Pokud máte možnost v některý tento termín dorazit, tak se tam nezapomeňte ozvat :)

Termín, který bude mít v pátek večer nejvíce zájemců, bude vybrán. Těšit se můžete na fotbálek, případně kroketovanou a velice milou FEMALE obsluhu :) Pokud bude účast vysoká, tak jsem schopen naplánovat i nějaký ten fotbálkový turnaj 1on1, případně 2on2. Uvidíme v pátek.

Takže nezapomeňte: Nejdeme se zbořit. Všichni ráno vstáváme do práce, nebo do školy. Nejpozději ve 23:00 opouštějí bar poslední jedinci. Není problém odejít dříve a vůbec není probél přijít později než v 18:00. Chceme si dobře pokecat, nejen o CSku, ale i o běžném životě, o sportu, o ženách atd.. Tak se nebojte a doražte. Nás se bát nemusíte :)


(Interiér Restaurace a baru U Doktora)

Prozatím je rezervován stůl číslo 10, kde se vejde 6 lidí. V případě většího zájmu není problém doobjednat vedlejší stoly:)

  |   Tags:   |   Autor: Majaaczek

Obrázek uživatele Anonym

mám svatak tak možná dojdu ale mam uterý zápas středa trenal nevim jak bych to stíhal..a ještě ani nevím kde ta hospoda je :-)


Obrázek uživatele Majaaczek

Ty asi neumis cist.. uz jsem to tu psal nekolikrat kde to je.. Ja si stredecni trenink taky budu muset zrusit..


Obrázek uživatele iOio

čítať nevie, prísť nechce a tak stále hľadá výhovorky :-) keby chcel, tak príde a nerieši blbosti ... ktoré samozrejme nikoho nezaujímajú :-D


Obrázek uživatele Arachi

Na Facebooku jsem se dočetl že "dnes je pro nás připraven další sraz" ale tady jsem se ničeho podobného nedočetl...


Obrázek uživatele ^bEnQo

Tym zrazom sa mysli tento "Sraz U Doktora" ;) Nie je to myslene ako celportalovy zraz, ale ako mini zraz ludi z Ostravy a okolia. ;)


Obrázek uživatele Majaaczek

Duska zrejme nepochopil :) sraz je az pristi tyden a vybira se mezi uterym a stredou. mrkni na forum.


Obrázek uživatele skero

lol na nějaký pořádný sraz bych zašel ale na něco co je o víkendu a kde spolu můžeme porádně vypít. nebo nějakou porádnou víkendovou alkoholickou lanku. :)

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
fy_snow
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_rtv
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_gowenna2003
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 26 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.