Gamester - counter strike portal


Filmová recenze - Megamysl (Megamind)

18 Dub 2011

 DreamWorks a Pixar spolu svádí souboj již od svého počátku. Jak vycvičit draky byl kvělý animák a Megamyslem měl jen potvrdil kvality studia DreamWorks. Opravdu se tento animák se superhrdiny povedl?

 O filmu:

   Tom McGrath přišel do HollyWoodu a hned zaznamenal úspěch s Madagaskarem. Druhý díl byl o poznání horší, ale takové pokračování většinou jsou. Rozpočet 130Mil.USD a tržby 148Mil.USD není pro Megamysla nic oslňujícího, naštěstí jsou tu ještě DVD, hračky a jiné cetky, které k zisku přidají nějaký ten meloun. Will Ferrell, který se chopil dabingu Megamysla, shromáždil 1580 přátel a spolu se zúčastnili večírku v kostýmech superhrdinů. Tato událost si zasloužila zápis do Guinnesovy knihy rekordů.

O příběhu:

   Megamysl, je velký padouch, který vymýšlí jeden lstivý plán za druhým, jak ovládnout město. Město má však svého hrdinu, který dává Megamyslovi za uši pokaždé, když si o to říká. A tak spolu Megamysl a Metroman svádí dlouhé souboje, dokud hrdina nepadne. Megamysle se tedy chopí vlády nad městem, ale po chvíli zjistí, že jeho životní úděl skočil. Proto stvoří nového superhrdinu, který mu zavaří víc, než čekal.
   Když se povídáme zpět, tak animák o zdánlivém záporákovi není zas taková novinka (a to nemyslím nechutnost Já, padouch). Shrek byl záporák, který si svou neoblíbenost nezasloužil a lidé za ním utíkali s vidlemi. Megamysl zlo vyhledává a čím hůř působí na lidi, tím lépe. Autoři se netajili inspirací u komiksového Supermana. Megamysl je super pouze svým geniálním mozkem, nacož Metroman má všechny schopnosti jako Superman, akorát v jiném kabátku. Ze supermana si toho vlastně bere mnohem víc, ale to vůbec nevadí, jelikož je to záměr a parádně to pobaví. Vtip je skvěle rozprostřen v celé délce filmu, takže ochuzené pasáže o humor nehrozí. Perfektní a do puntíku detailní animace jsou základem každého animáku, taktéž parádní český dabing, který je jako vždy bez chybičky. U animáku jsem vzyklí na spoustu rozmanitých postav, které zasahují více, či méně do děje. U Megamysla se objeví on sám, jeho soupeř, pomocník a jeho láska. Což je dosti slabé, ale dostačující. Příjemně mě překvapil soundtrack, který jsem v tomto film rozhodně nečekal. AC/DC, The Roling Stones, The Clash, Jay-Z, Elvis Presley, R.E.M a The Beach Boys. A proto pozor! Syndrom kývající hlavy a neposedných nohou se může dostavit! 

Verdikt: 8/10

Postav je sice jako šafránu, ale dohání to kvalitním příběhem, animací, dabingem, charaktery, humorem a báječným soundtrackem. Jen se obávám, že jestli nepříjde další díl, brzy se na tento animák zapomene. CSFD

 

Popobné filmy:

Shrek
Úžasňákovi
Superman
Já, padouch

  |     |   Autor: konysua

Obrázek uživatele Mirec

preco tu davas take stare veci __???


Obrázek uživatele konysua

Před pár dny vyšel teprve dabing. Na animáky se dívám jen s CZ dabingem. Promiň ,(


Obrázek uživatele Mirec

a na ostatne filmy sa dufam pozars z titulkami .ci ?? aj tak nechapem preco tu nedavas take veci ako oscarom oceneni film kralova rec to by som si precital ......


Obrázek uživatele rabbit

super animak, doporucujem :)


Obrázek uživatele 4154

Hned jak budu zase nekomu hlidat decko tak si to pustim... naposledy jsem se dival na Wall-e a to je taky nadhernej animak.


Obrázek uživatele ErrK

hodně jsem se nasmál,dost dobrý animák :)


Obrázek uživatele Majkl1212

super animak s dobrymi soundtrackmi:D odporucam


Obrázek uživatele ErrK

ještě Já,padouch a Vzhůru do oblak jsou dobré animáky :)


Obrázek uživatele konysua

Já, padouch byl ... ,( Nelíbil se mi. Jediné co mě nadchlo, tak to ti žlutí pišišvorci. Ti byli rozkošní :-* Vzhůru do oblak jsem viděl, ale nic co by mi utkvělo v paměti.

   

PUBLIC: 0 / 16
de_tuscan
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
ka_legoland
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_crusoe_s
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
scout_map
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 10 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.