• pokud nebudou dodány všechny screenshoty, ze zápasu po skončení každé strany (T strana, CT strana ) a screenshot statusu, zápas bude neplatný
  • pokud se tým nedostaví na zápas do 5 minut po určeném čase, zápas automaticky skončí kontumací ve prospěch druhého hráče
  • na všech mapách je zákaz nakupování
  • AWP je na FY mapách povoleno
  • Je zakázán startkill. Tedy kill v první sekundě střelou do zdi ihned po spawnu.
  • vítězný tým vždy IHNED po skončení zápasu odešle všechny screenshoty ze zápasu (popřípadě žádost o demo) na mail http://gamester.avonet.cz/modules/extlink/mailto.png); color: rgb(135, 98, 61); text-decoration: none; background-position: 100% 50%; background-repeat: no-repeat no-repeat;">turnaj@gamester.cz
  • demo o které budete požádání uploadujte na nějaký rozumný FREE hosting např.:sendspace.com, do komentářů k jednotlivým kolům uvedtě Váš nick, nick soupeře a link na stažení dema

Průběh zápasu

• před zahájením každého zápasu se hráči ujistí, zda jsou všichni připraveni
  • zápas začne po 3 restartech kola a vypsání ,,LIVE“
  • po skončení každé strany, jsou hráči povinni vytvořit screenshot s viditelným skóre
  • Při pádu serveru se pokračuje za skóre, při kterém spadl server. Proto při lagu screenujte scoreboard. Pokud však k takové situaci dojde a nebyly odehrány alespoň 4 kola zápasu, začíná se od znova
  • ověřte si, že na serveru je opravu váš soupeř, se kterým máte hrát (dle nicku na rozpisu zápasů), aby se vám nějaký moula nenapojil na špatný server a vznikaly by zbytečné komplikace

In-eye demo

• každý je povinen natáčet in-eye demo od začátku zápasu. Tolerují se max 3 chybějící kola.
  • příkaz pro nahrávání dema je: record nazev_dema
  • příkaz pro ukončená nahrávání dema je: stop
  • z důvodu plynulého průběhu turnaje uploadujte IHNED po skončení zápasu demo. Od požádání soupeře o demo v komentářích turnaje máte lhůtu na dodání 10 minut. V případě nedodání v této lhůtě postupuje soupeř!

1. O straně rozhodne nožíkové kolo, pokud se nedohodnete jinak
2. Start zapasu začne po třech restartech (aby bylo evidentní, že začíná zápas) a vypsání do chatu slova LIVE
3. Následně se odehraje 15 kol s jakýmkoli výsledkem. První strana tak může skončit například 15:0, 3:12 nebo 8:7.
4. Následuje výměna stran a opět tři restarty a vypsání do chatu hesla LIVE.
5. Nyní se hraje tak dlouho, dokud jeden z teamů nedosáhne celkem 16ti vítězství včetně první strany.

příklad 1: 1. strana skončí 8:7. Zápas končí vítězně pro team, který získal osm bodů ve chvíli, kdy sám dosáhne osmi bodů, aby byl součet vítězných kol teamu 16. Druhý team, který měl pouhých sedm vítězství z první strany, musí dosáhnout ve druhé straně 9 vítězství (aby měl celkem 16) a to dříve, než 16ti dosáhne soupeř.

příklad 2: 1. strana skončí 4:11. Zápas končí vítězně pro team, který získal 11 bodů ve chvíli, kdy sám dosáhne ve druhé straně 5 bodů, aby byl součet vítězných kol teamu 16. Druhý team, který měl pouhé 4 vítězství z první strany, musí dosáhnout ve druhé straně 12 vítězství (aby měl celkem 16) a to dříve, než 16ti dosáhne soupeř.

Příklad 3 remíza : 1. strana skončí 5:10 a druhá strana 10:5. Dosáhne se tedy výsledku 15:15 a znamená to remízu. V tom případě oba teamy zůstávají na stejné straně (CT/T) a dají se nové 3 restarty a začíná prodloužení. To se odehrají 3 kola s jakýmkoli výsledkem. Vymění se strany a hraje se do té doby, než jeden z teamů dosáhne vítězného čtvrtého bodu. Princip prodloužení je tedy stejny jako u MR15, jen se hraje ne do 16ti, ale do 4 vítězných bodů.

PRAVIDLA NEJSOU KONEČNÁ A MOHOU SE DO ZAČÁTKU TURNAJE ZMĚNIT.

PUBLIC: 6 / 16