Gamester - counter strike portal


cool4kůl

Vítejte u občasníku, který Vás seznámí s kapitalistickými vymoženostmi, které prostě musíte mít, ikdybyste měli vlastní babičku prodat nějakému šejkovi za 500 velbloudů pijících ropu. Prostě cool věcičky pro cool kolíky :)

Jak to tedy funguje. Nějaký výrobce do světa vyhlásí, že někdy v blízké budoucnosti vypustí do seriové výroby létající koberec. My jeho výplod drogového opojení přijmeme jako fakt, splašíme pár už seriově vyráběných drogových výplodů a společně Vám je naservírujeme na tutěch stránkách jako hustokruté fíčury, které prostě musíte mít, ikdyž si zrovna nepícháte. 

Tak co Vám začneme pouštět do žíly v prvním díle? Začneme zlehka a podíváme se třeba do blízké Ženevy, kde se v posledních dnech pohybovala spousta drogově závislých, pohybujících se ve světě automobylového průmyslu. Budeme mít i něco pro posedlé hudbou, pitím a dětmi.

Začneme tedy tou Ženevou. V ní se každoročně slézají tisíce fanoušků aut, aby se pokochali pohledem na ta nejkrásnější auta blízké budoucnosti. Jako vždy jsou ve velké oblibě "stánky" výrobců supersportů jako Ferrari, Lamborghini, Porsche atd. Dva z nich si představíme dnes.

Lamborghini Veneno

Světoznámý výrobce traktorů v Ženevě představil koncept vozu pouze pro 3 šťastlivce na této planetě. (Možná dělají bokem i pár kousků pro kamarády z Marsu) Jak už tomu tak bývá, Lamborghini muselo nasadit těžký kalibr i u jména, proto vsadilo na jméno býka, který dokázal na koridě zabít jednoho šaška s červenou utěrkou. Určitě se teď zmiňovaný býk radostí obrací v žaludcích spokojených strávníků. Podoba býka se v autě odráží na více faktorech. Jsou to například mocně ostré tvary závodního speciálu. Veneno je sice rychlé a hbité, ale stejně jako býk není nejhbitější a nejrychlejší. Stejně jako býk i žere. Povídá se, že před jeho vypuštěním stihl sežrat 740 koní a ve svém obžerství bude nastopro pokračovat i po odevzdání novému majiteli. Vejde se do něj šest a půl listrová V12ka a stovku má rychlejší než tři Boltové dohromady. Jde o výborné auto, které se hodí i na dovolenou. Sice nemá oficiální zavazadlový prostor ale kufr se Vám s přehledem vejde do výfuku.

Ferrari LaFerrari

Italové jsou prostě blázni do šílených tvarů a červené barvy. Tak vylezlo z díry dalši Ferrari. V pozadí tohoto vozu šňupe nejspíše více lidí. Můžeme začít osobou, které vymýšlela jméno. Její možnou obranou je fakt, že je aktuálně v módě vracení se ke kořenům a ukazovat pravou tvář. Ať už to byl film X-Men Origins: Wolverine, nebo návrat do dob, kdy Lara ještě byla přírodní panna. Lidi u Ferrari už asi omrzelo Enzo a tak si řekli, že z tohohle vozu udělají novou ikonu značky. Jakože to pravé Ferrari. Je to asi jediné auto, u kterého, když se mě někdo zeptá čím jezdím, budu dlouho přemýšlet jak odpovím. Ale už bych si měl zvyknout, že u Ferrari prostě jsou u jmen stejně labilní, jako na TV Nova. Když někomu řeknu, že se dívám na Smíchov, tak bude dlouho přemýšlet, jestli čumim na bednu, nebo jsem se přestěhoval a okna mám směrem na Prahu 5. Kdybych odpověděl, že řídím Californii, nebo Italii, tak si budou lidi myslet, že jsem Schwarzenegger, nebo Berlusconi. Ale zpět k vozu. Ferrari pokračuje ve výrobě ne zrovna krásných vozů s extrémními čísly v brožurkách. 963 kobyl už se umí rozběhnout do tří vteřin. Na zastavení z rychlosti 200kmh mu navíc stačí jen 30 metrů asfaltu. Jedno se jim musí nechat. Vzhledové nedokonalosti umí maskovat rychlostí větší než 350kmh. To už z auta máte jen jednu červenou šmouhu. A ta se líbí všem.

Cord Tacos

Koho dneska neštvou sluchátka? Dáš to do kapsy a za pět minut vytáhneš smotanec, ve kterém by se určitě dal najít i týden starý chleba. Každý se zamotáváním sluchátek bojuje jinak. Někdo tím zabije nudnou cestu do školy, aby při hodině mohl poslouchat svou oblíbenou muziku. Ti, co pracují, si každé odpoledne kupují nová sluchátka. HTC například přišlo s placatými kablíky. Nutno říct, že nápad je to dobrý. Sluchátka jsem používal denně. Pravidelně putovala smotaná do kapsy a ven aniž by se zamotala. Jejich hlavním problémem je ale vysoká ztrátovost. Ztratil jsem je celkem třikrát, než jsem si radši pořídil zase klasické chuchvalce. Pak jsem ale objevil Tacos. Za 20 euro ti přijde 5 kousků. Ty pak buď sníš, nebo si do nich budeš dávat sluchátka a s rozmotáváním je konec. Ale komu to rozmotávání pak bude chybět? 

 

THE MACALLAN X OAKLEY FLASK

Kdo rád pije všude, kudy chodí po čtyřech, má určitě svojí placatici. Nejlépe v každém kabátu jednu. Je to něco jako chlapská kabelka. Prostě musí ladit s Vaším aktuálním outfitem. Přece si k modrému kabátu nevezmu tu červenou.. Placky jsou tedy, co do funkčnosti, stejné. Je to jen věc vkusu, jaký tvar a barvu si vyberete. Já za 600 liber nabízím placku pro ty správné chlapáky.

 

ASTON MARTIN X SILVER CROSS STROLLER

Proč nedopřát luxusní sportovní sedačku i vlastnímu dítěti? Ale ruku na srdce, tady přeci nejde o dítě. Tady jde jen o luxusní doplněk k vašemu novému rodinnému vozu Aston Martin Rapide. Kolik že ten doplněk stojí? Dva tisíce liber? To je stejně jako zpětné zrcátko. Nekup to. No a když už ty děti trošku povyrostly a kočárek musel spolu s autem z finančních důvodů z rodiny, tak nabízím skvělé řešení, jak udržet ty neposedné všežravce na uzdě. Jen za 25 dolarů. (možné použít i na venčení psa)

vodítko

Tak pěkně otřete slinu a těšte se na příště :)

 

  |   Tags:   |   Autor: Majaaczek

Obrázek uživatele Maros

ten divny slohovy styl ma celkom pobavil... budem sa tesit na dalsiu varku... inac mozno by nebolo od veci, keby si ku kazdej vychytavke dal link, kde je dostupna... v tomto pripade myslim aspon tacos a placaticu... ostatne veci sa mi zdaju jemne zbytocne :))) i ked to lambo...


Obrázek uživatele Majaaczek

Máš to mít. Každý titulek obsahuje odkaz na výrobce, distributora, eshop, kde se to dá sehnat. Jinak standardnímu googlerovi by to nemělo dělat problém najít i jinde.


Obrázek uživatele Duska

Super. Kufr do vyfuku vyborny ;))


Obrázek uživatele ghost3r

Článek pecka :), ale asi bych si to po sobě přečetl :D automobYl mě dostal :D


Obrázek uživatele DAngel

Nevěřím, že by Maják udělal takou chybu :D ... bylo to spíš záměrné a čeká, kdo to první napíše ;)


Obrázek uživatele Majaaczek

cetl jsem to po sobe petkrat a ani jednou jsem si toho nevsiml :D Mas u me pivo :D


Obrázek uživatele DAngel

Mohl se splést, nebo to přehlédnout... Nemyslím si, že by to udělal záměrně ;)


Obrázek uživatele konysua

Mně to přijde naprosto v pořádku.

   

PUBLIC: 6 / 16
de_dust2
217.112.171.103:27015 Připojit přes Steam
AIM: 0 / 10
aimtrain
217.112.171.103:27016 Připojit přes Steam
Deathmatch: 0 / 20
de_dust2
217.112.171.103:27017 Připojit přes Steam
GunGame: 0 / 16
gg_mini_dust2_winter
217.112.171.103:27019 Připojit přes Steam
AWP: 0 / 10
awp_map
217.112.171.103:27020 Připojit přes Steam
Paintball: 0 / 16
cs_paintball
217.112.171.103:27022 Připojit přes Steam
TeamSpeak 3: 14 / 512 ts3.gamester.cz:9987 Připojit na TeamSpeak 3 server
Internetové připojení serveru zabezpečuje společnost AVONET.
Servery jsou umístněny přímo na velkokapacitní lince ve Zlíně, čímž je zajištěna stabilita a rychlá odezva herních serverů.RSS kanál

Syndikovat obsah

Doporučujeme


Facebook a Twitter

gamester je na facebooku

Follow gamester_cz on Twitter


Credits

Gamester.cz je český portál nejen o legendární hře Counter Strike.


Author: PetaCZ
Design: www.ondrejcarda.com
CMS: Drupal založený na Nitobe

© 2006 Gamester.cz
Jakékoliv kopírování obsahu webu včetně převzetí či šíření článků je bez souhlasu autorů zakázáno.