Gamester - cs community forum

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23 kvě 2018 15:50

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 Stížnosti na adminy 
Autor Zpráva
Counter Strike Server Admin

Příspěvek Re: Stížnosti na adminy
dementem tě nikdo nenazval... důvod je evidentně častější Teamkill a Teamattack, než je ve zdravém rozumu zvládnutelné..

A navíc u toho banu nevidím ani tvůj nick, ani tvou IP... jestli se admin neuklikl a ban neopravil...

24 led 2013 21:19
Profil E-mail ICQ

Duska píše:
dementem tě nikdo nenazval... důvod je evidentně častější Teamkill a Teamattack, než je ve zdravém rozumu zvládnutelné..

Mohu otázku? :arrow: funguje ještě na serverech Auto kick do spactu :?: musela jsem na rychlo odběhnout se spolehnutím na auto kick, sice nevím jestli mne to kicklo ale že dostanu na 24 hodin ban to nějak nemohu pochopit. :roll:

24 led 2013 21:37
Profil E-mail

Ty: 01/24/2013 - 19:59:36: "*SuroVinka*CZ<129><STEAM_0:0:1261608515><>" connected, address "78.136.187.160:27005"
Ban: 01/24/2013 - 20:12:12: "DaWn M4<138><STEAM_ID_LAN><>" connected, address "213.81.133.146:27005"

Veď ban nemáš. Môžeš v pokoji ďalej hrať. Zrejme sa admin preklikol.

24 led 2013 21:47
Profil E-mail ICQ

tak to se asi fakt uklik..., no v tom případě se omlouvám za rozruch. 8)

24 led 2013 21:49
Profil E-mail

Ano, surovino omlouvám se, uklikl jsem se u banu o jednu řádku, okamžitě jsem ti šel dát unban a opravit to. Omlouvám se za potíže, moje chyba

24 led 2013 21:51
Profil E-mail

pohoda stane se )

24 led 2013 22:03
Profil E-mail

Dostal sem nesmyslný ban na 3 hodky od medika (prý za demenci)
nechápu, že admina dělá stále i přes mnoho stížností...

21 bře 2013 21:58
Profil E-mail

Tos nam toho teda rekl.

21 bře 2013 22:06
Profil ICQ

Ako vidím tebe fakt príde normálne v stave 2vs2 sa prehodiť k druhým, aby si tam mohol točiť jedného hráča. Buď to hraj ako človek alebo si daj pauzu. Dennodenne sa stretávam s tým ako utekáš do spectu, keď náhodou je na vašom spawne viacej hráčov a prehadzuješ sa do overu. Tak sa myslím GG nehrá...

21 bře 2013 22:11
Profil E-mail ICQ

Medik píše:
Ako vidím tebe fakt príde normálne v stave 2vs2 sa prehodiť k druhým, aby si tam mohol točiť jedného hráča. Buď to hraj ako človek alebo si daj pauzu. Dennodenne sa stretávam s tým ako utekáš do spectu, keď náhodou je na vašom spawne viacej hráčov a prehadzuješ sa do overu. Tak sa myslím GG nehrá...

to dělá auto asign, často se mi nejde dát do týmu i když je tam míň hráčů
navíc vykopávat mě za takovou blbost když sme tam sotva 4 je ok ??

21 bře 2013 22:20
Profil E-mail

Auto asign? On ťa do spectu nepresunul. Keď na to nemáš nervy, tak si nájdi kľudnejší mod. Blbosť? Ďakujem pekne. Ak to začnú robiť všetci, tak onedlho bude viac hráčov v specte ako v hre a to len preto, lebo niekto ich zabil na spawne. Dnes som ťa to videl robiť každú mapu. Potom sa nečudujem, že sa ta hra nikdy nevyrovná, keď niekto ma strach o pár bodov skillu. To že tam je menej hráčov neznamená, že sa nemá trestať.

21 bře 2013 22:25
Profil E-mail ICQ

Medik píše:
Auto asign? On ťa do spectu nepresunul. Keď na to nemáš nervy, tak si nájdi kľudnejší mod. Blbosť? Ďakujem pekne. Ak to začnú robiť všetci, tak onedlho bude viac hráčov v specte ako v hre a to len preto, lebo niekto ich zabil na spawne. Dnes som ťa to videl robiť každú mapu. Potom sa nečudujem, že sa ta hra nikdy nevyrovná, keď niekto ma strach o pár bodov skillu. To že tam je menej hráčov neznamená, že sa nemá trestať.

možná proto že na každý mapě spawn kilíš :D
aby to teda bylo fér musim uznat svoji chybu, ano poměrně často lezu do spectu i když to neni vždy z důvodu spawn kilu. Na vině taky můj net (každou půl hodinu vypadne a občas mám nehratelnej ping)
vlastně taky musim uznat že svoji práci admina až na pár detailů vykonáváš zodpovědně (docela by mě zajímalo kolik cheatrů denně vykopneš :D ) tak sry za stížnost jednal sem v afektu, spíš bych měl rozsekat ten pitomej modem tady a koupit si novou myš..

21 bře 2013 22:55
Profil E-mail

Nemaj strach. Problém s internetom by som si všimol. Teraz si utekal pre killom. Tak ber to ako varovanie a skús sa tomu vyhnúť. Pokiaľ nehráš proti početnej prevahe, nie je dôvod sa odpájať, len sa trochu posnažiť. Dúfam, že chápeš, že toto tolerovať nebudem. Inak by utrpela len kvalita hry...

Nič sa nestalo. GL&HF

21 bře 2013 23:08
Profil E-mail ICQ

Chtěl bych si stěžovat na Admina DAcAN, dává bany zato že mu někdo řekne že je cheater když jdu a on mě začně děrovat přes dvě zdi a dá mi HeadShot jelikož má WH a AB....... Doufám že se to vyřeší, protože on využívá svích práv... děkuju

Naposledy upravil Pravdomluv dne 13 lis 2013 15:48, celkově upraveno 1

13 lis 2013 15:44
Profil E-mail

Prosím dodej alespon cas kdy se to stalo a na jekem serveru, at tvoje stizmost muze byt vyresena co nejdrive.

13 lis 2013 15:48
Profil E-mail ICQ
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další