Gamester - cs community forum

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 15 lis 2019 11:58

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
 Valve Hammer Editor - CS:GO/CS:S - Vytvoření nových modů 
Autor Zpráva

Příspěvek Valve Hammer Editor - CS:GO/CS:S - Vytvoření nových modů
Zdravím,

Hledám lidi co umí dobře dělat ve Valve Hammer Editoru. Tyto lidi potřebuji k vytvoření nových modu do CS:GO. Tyto mody budou pro veřejnost a ne jen pro portál. Pokud by se našli i lidé kteří by chtěli pomoc s výtvorem pluginu tak tím jen lépe :)

Více info naleznete zde: http://forum.rebelions.cz/topic/671-vyt ... ke3-halo3/

Předem se omlouvám za to pokud budete brát odkaz na info jako REKLAMU. Pouze se snažím oslovit co nejvíce CZ/SK lidí abych docílíl vytvoření modů které jsou sepsány v odkazu. Také se omlouvám za vytvoření stejného topiku akorat v jíné sekci, snažím se oslovit jen co nejvíce lidí.

Zde přidávám mojí nejnovější mapu a i mojí nejlepší mapu jakou jsem kdy udělal jako důkaz že nejsem žadný začátečník :) http://csgo.gamebanana.com/maps/186462

A naposled píši: Jde mi pouze o zlepšení CS:GO modu a ne o propagaci portálu na který jsem poslal link. Děkuji za pochopení.

S pozdravem EMINEM :)

17 črc 2015 14:15
Profil E-mail
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ]