Gamester - cs community forum

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23 srp 2019 05:34

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 PAINTBALL 
Autor Zpráva

Příspěvek PAINTBALL
Čaute chcem len povedat že ma už dosť seru tie deti na paintballe ktore menia mapu po dvoch kolach bol som na inom portály(nebudem menovet ) a tam ked chce dat niekto RTV musi pockat 8 minut ....nedalo by sa stim cosi robit ???

Ď

18 úno 2011 19:15
Profil E-mail ICQ

Příspěvek Re: PAINTBALL
čoby nie, hrávaj na tom druhom servery :D

18 úno 2011 19:23
Profil E-mail ICQ

ale ja chcem hrat tu ,lebo TU su ti spravny ludia
lebo tu je tu spravna nalada

18 úno 2011 19:54
Profil E-mail ICQ
Counter Strike Server Admin

Kdyz to zmenim na 8 minut, tak zase budu poslouchat narky jinych hracu proc jsem to menil.

18 úno 2011 20:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

TAK TO ZMEN NA 3 MINUTY TO JE AKURAT

18 úno 2011 21:24
Profil E-mail ICQ

OMG... Toto sa tu už preberalo vela krát. VŽDY sa najde niekto, komu nebude dané nastavenie vyhovovat. Dobre mapy (dust, dust2, aztec, nuke, inferno, navý assault, de_paintball) obvykle vydržia celých 20min, a tie ostatné sú aj tak na ***, tak tie sa menia rýchlo. Niekedy sa zmení aj dobrá mapa (to štve aj mna), ale nesťažuj si, vždy rozhodne väčšina podla toho čo chce hrať. Ak sa ti nepáči mapa, alebo ti ju zmania na ničo čo nechceš hrať, tak hoď zatial na iný server. Ja to beriem takto... lebo naozaj sú tu deti, ktoré nepoznajú dobrú mapu ani keď im ju olúpanú hodíš do hlavy a blbosti hrajú s nadšením, ale s tým sa nedá spraviť nič. Tak nestojí za to sa ani rozčuľovať.

18 úno 2011 22:18
Profil E-mail

Ja bych navrhoval jiné změny.
1. Volit pouze dvě mapy. (jednu paintball a jednu klasiku) A aby některé map nešli volit když je moc lidí (myslím malé map)
2. Kdo map zvolil nesmí dat během hry rtv nebo během několika minut
3. Dát automat Ban hrači pokud 2x během jeho hry vyprší čas a on nedá plant (to samé defuze)

Jde jen o to aby to šlo naprogramovat :lol:

19 úno 2011 00:12
Profil E-mail ICQ

To aj mňa serie, že hráči vôbec neplantujú a nedefusujú

19 úno 2011 14:43
Profil E-mail ICQ

kdyz chce vetsina jinou mapu, tak je blbost jim branit ve zmene...

neboj, ja takove dementy, co zvoli mapu a pak vyrvavaji : "RTV all", banuju :)

19 úno 2011 15:40
Profil ICQ

DAcAN píše:

Mě je to jasné, že je blbost bránit většině když chtějí měnit map ale volit jen dvě mapy je podle mne nutnost. Když je na serveru 16 lidí naskočí 3 map (nuke,train,cs_paintball)
Tak je blbé když 6 lidí volí cs_paintball a 5 je pro nuke a 5 pro train. Je jasné, že 10 lidí chtělo normál map a místo toho mají tuhle mrchu a odchazí jinam nebo davaji rtv. Takže třeba večer, když je paintball i v pozdější hodinu plný při této volbě dost lidí odejde a je po večerním hraní :(

19 úno 2011 16:14
Profil E-mail ICQ

pravdou je že ak by z map nuke, train a cs_paintball vyhral ten cs_... tak odídem aj ja. Ale ako som už povedal... nemôžeme sa nad tým rozčulovať, lebo nejaké drastické opatrenia vyvolajú anarchiu :D Tie detičky proste nechápu že krpaté pb mapky sú len o štastí a to či je hráč dobrý vidno len na normálnej mape (možno ešte aj na de_paintball).... Ale oni možno raz dospejú :mrgreen:

19 úno 2011 18:23
Profil E-mail

dacan este ze ta mame

19 úno 2011 19:38
Profil E-mail ICQ

Chlapi mám takovej dotaz. Vlastně dva :D
Ten paintball už tu hraju dost dlouho a musím říct, že u některých map (jen těch CS ne paint), (když mám náladu a nejdu prostě jen kamikaze) dokážu předpovědět(s určitou pravděpodobností) a v hlavě odhadnout kdy někam kdo příjde i kdyby wallkoval (toto jen pokud vím s jakým hráčem hraju a vím jak bych se zachoval na jeho místě).
Př. dust2 jsem na B za CT. Palím do kat vím, že tam je a najednou ticho je jasný, že pokud tam mám bombu zkusí se připlížit spodem a já zas se připlížím k oknu počkám chvilku a střelím kupodivu on třeba vyskočí a koupí ji. Už se mi to stalo hodněkrát (ne vždy!!!)
Předpokládám, že je to situace na ban, že bych měl wh. Nebo se pletu? Nikdy jsem wh nepoužíval tak nevím jak by to vypadalo, kdybych ho v tu chvíli měl. Ale řekl bych, že asi dost podobně.
A druhý, když dáváte ban posuzuje to víc adminů? nebo vždy jen jeden? Zrovna u toho paintball bych řekl, že se to dost blbě určuje, hodně lidí střílí jen na pokus kdyby náhodou (taky to dělám :lol: )
Kolikrát si říkám, že ten člověk nic nemá, že bych to udělal stejně(koukám ve spectu) a po několika dnech má ban za wh. (jelikož ale neumím koukat na dema jen je tvořit tak nemůžu hodnotit situace za které je dostal :D )
Hlasuje se o těch banech nebo prostě ten Ban dá jen jeden člověk?

19 bře 2011 15:06
Profil E-mail ICQ

Pokial spectujuci admin uzna, ze hrac pouziva cheaty, okamzite banuje... ak si nie je isty, poziada o konzultaciu a prezrie demo viac adminov a vyjadria sa k tomu. Do verdiktu hrac banovany nie je... Ak niekoho admin zabanuje nepravom, hrac ma vzdy pravo poziadat o unban, kde sa na demo pozrie opat viacero adminov a vynesie sa verdikt...

19 bře 2011 15:10
Profil E-mail ICQ Zobrazit autorovy stránky

vsichni uchazeci o post admina prochazi CHH testem, takze se nemusis bat, ze by ty bany litaly jen tak od oka....admini maji k dispozici WH ve spectu primo ve hre, takze ty nemusis videt to, co vidi oni...
doporucuju ti stahnout x-spectate a pak to muzes sledovat sam :-)

19 bře 2011 20:22
Profil ICQ
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další