Gamester - cs community forum

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23 srp 2019 05:34

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Unban bjt 
Autor Zpráva

Příspěvek Unban bjt
Tááákže, oficiální cestou tímto žádám o unban. Ban mi dal "subor ekonomickych programov". Ban je na moji sdílenou IP adresu (veřejnou už nemám, jaká škoda) 194.228.223.3. ID banu je 189701.

Subora jako takového nerespekutji jako admina. Člověk, který se pokaždé hrne k CT, jen aby mohl někde dřepět na spawnu a fragovat, to u mě není dobrý hráč. Jelikož by měl jít jako admin zářným příkladem ostatním hráčům, tak si myslím, že tím pádem ani není dobrý admin. To, že mu rupli nervy a dal mi ban za jeden TK, to je docela smutné. Aneb ta bomba prostě byla moje, já si plant vyčistil, já si ji i defusnu. Nezajímá, že si ji chce přivlastnit tupý fraghunter, který není pro tým nikdy přínosem. Nikdy.

Tímto bych rád zároveň podnítil všechny adminy v tom, aby se zamysleli, jestli je toto individuum vůbec k adminování určené. Docela rád bych ho viděl opět jako původního normálního hráče, který nebude mít k amx vůbec přístup.

Nechci, aby to vyznělo ve stylu "Co si to dovolil ke mně, k Bajtovi?". Je sice pravda, že já tu rozdával bany ještě dřív, než tady spousta z vás začala hrát avšak je také pravdou, že toto by mi žádné pravomoce navíc nyní dávat nemělo. Ale teamkilly na počkání nerozdávám, však tohle se mi prostě protiví, aby nějaký hloupý příživník profitoval z toho, že já jsem ten, který na ten plant běží a on si tam až poté spokojeně doběhne a ještě si defusne. Zamyslete se nad tím.

A ještě maličkost: Subora samotného prosím, aby mi laskavě vysvětlil důvod banu. Teamkill podtrhující co jsem zač? Co jsem tedy podle tebe zač?

27 úno 2011 18:27
Profil E-mail Zobrazit autorovy stránky

Příspěvek Re: Unban bjt
Nič iné som ani neočakával, pán najlepší, najväčší, mysliaci si, že je nedotknuteľný, pán mám skóre 0 ku 1 tak rýchlo treba dať reconnect, však? Hlavne, že máš husté reči, že sa dávam ku CT? No a? Môžem si hrať kde len chcem. Sa staraj o seba. Nauč sa správať slušne, neporušovať pravidlá, ktoré platia aj pre teba. A odmysli si také veci, že kto si vyčistí plant, ten si aj zákonite defusne. To čo je? To je len výplod tvojej povýšeneckej fantázie.

S unbanom nesúhlasím, odpykáš si to ako hocikto iný.

27 úno 2011 18:59
Profil E-mail
Counter Strike Server Admin

tak nejaky fraghunter ti chtel vyzrat bombu :D mne to zni obracene.. ty jako fraghunter jsi nemohl unest, ze by ti to nekdo sezral ty tri bodiky.. Kolikrat jsme uz resili, ze oduvodnovat TK pravomoci defuse je proste kokotina.. Sorry, ale to se proste nedela :)

27 úno 2011 18:59
Profil Zobrazit autorovy stránky

den je vela, ak to bjt opisal presne ako to bolo... samotny automat dava hodinu za 3 TK.

Bajte to, ze si dal cely plant dole ta neopravnuje davat TK, ho hitni, alebo mu povedz nieco cez mic a vyser sa na neho ak to nepusti... myslim si, ze nejake tri body za defuse ta z biedy nevytrhnu...

Koli tomu, ze Subor chce hravat za CT mu predsa nebudu odobrate prava... svoju robotu si robi dobre, co podtrhuje aj dlhodobo najviac rozdanych banov za mesiac...

Jednoduche riesenie, ban skratit na hodinu a Bjte, tiez s kludom :wink:

27 úno 2011 19:10
Profil E-mail ICQ Zobrazit autorovy stránky
1 den je dle mě moc za jeden TK a ještě v takové situaci..

Ban editnut, nicméně byl oprávněný..

27 úno 2011 19:16

Co říct? Jsem taky fraghunter, ale snažím se po mapě (nejen za Tčka) lítat. Chci nádherné, jedinečné a nejlepší skóre. A když jsem v ten moment měl 15:0 na plném serveru, tak jsem ty tři body prostě chtěl. A ne, že si je vyžere nula, která umí akorát někde dřepět v koutě ve tmě a střílet s awp náhodné kolemjdoucí a pak přiběhnout a defusnout bombu, o kterou se nezasloužil. To mě sere. Nic víc.

27 úno 2011 19:19
Profil E-mail Zobrazit autorovy stránky

Nic proti, ale já(jako úplně bezvýznamý hráč) plně souhlasím s Bjtem. Ban byl nejspíše oprávněný, ovšem co subor předvádí na serveru, to nemá obdoby. Například se většinou ani neobtěžuje odpověděť, ať se ho človek ptá na cokoliv, někdy zas odpoví, ale stylem neobtěžuj admina nulo, tento člověk by práva mít neměl. Zamyslete se na tím. ...

27 úno 2011 19:32
Profil E-mail

skôr by sa mali zamyslieť nad systémom výberu adminov...celé zle "iba" ten test, potom to tu takto vyzerá a prenáša sa to do hry

27 úno 2011 19:44
Profil E-mail ICQ

Matt0 píše:
někdy zas odpoví, ale stylem neobtěžuj admina nulo

Ak niečo takéto odomňa nájdeš, tak sa okamžite vzdávam práv v tvoj prospech :D Neodpovedám nikomu a na nič, lebo mám vypnutý chat.

27 úno 2011 19:47
Profil E-mail

Kdyby jsi nebyl cernej Bajte tak se ti to nestane.

27 úno 2011 19:52
Profil E-mail ICQ

tři věci k této situaci:
1) chápu, že tě to sere bajte, mě by to nasralo také - když si vyčistíš plant, logicky je bomba tvoje (nevím, co se ti na tom subore zdá povýšenecké, je to pravda - on se o to zasloužil, má největší právo defusnout si bombu!)
2) i když je to sviňárna, nemáš dávat TK, máš zatnout zuby a prostě tu jednu bombu přežít - jasně, sere to, ale TK je prohřešek proti pravidlům, vyžrání bomby ne...
3) subore - jako admin bys měl mít ZAPNUTÝ chat, na serveru jsi od toho, abys pomáhal hráčům a ti se tě kdykoliv mohou přes chat na cokoliv zeptat - pokud nemáš ve hře zapnutý chat a ingoruješ hráče, nejsi pro mě dobrý admin. Neříkám, že musíš psát, ale aspoň bys měl číst, kdyby někdo měl nějakou prosbu.

27 úno 2011 19:58
Profil E-mail

Môj príspevok tu toho moc nezmení, ale:
Kebab dáva za TK/TA, demenciu a podobne, obvykle bany na 1 deň alebo 3 dni, no niekedy aj pernament. Teraz sa zamyslite nad tým kto to preháňa. To že subor zabanuje známeho hráča neznamená že na to nemá právo.
A k suborovmu vypnutému chatu... furt mu niekto píše že ná cheaty, alebo že je kkt a podobne. Myslím že nikoho by nebavilo to stále čítať.

Naposledy upravil HAWK dne 27 úno 2011 20:44, celkově upraveno 1

27 úno 2011 20:19
Profil E-mail
Counter Strike Server Admin

Pokud mi nekdo nadava do kokotu a podobnych, tak ho nekolikrat upozornim a pokud neprestane tak leti.. Vypinani chatu neni reseni.

27 úno 2011 20:27
Profil Zobrazit autorovy stránky

Ano, tak si všichni vypneme chat a nikdo nebude s nikým komunikovat, po serverech budou pobíhat cheateři a i když to bude hráč v chatu psát, admin to neuvidí, protože má přece vypnutý chat.
Permanent ban za úmyslný TK dávám jen tehdy, pokud se jedná o zcela bezdůvodný TK mimo hlavní dění, například když si ke mě *WES* stoupl v nuku u rádia a zničehonic mi ujebal hlavu - permanent... na co tu budeme mít takovýho dementa? Chceme na serveru kvalitní hráče, ne blbečky, kteří dávají bezdůvodné TK kvůli tomu, aby si sebrali zbraň nebo že je někdo náhodou blokne. TK může nechtěně dát každý a věřte nebo ne, v tomhle případě bajta docela chápu. Když hráč dodržuje pravidla fair-play, očekává to samé i od ostatních. A když někdo pravidly fair-play žije (ať už ve sportu, hře nebo normálním životě), příčí se mu, když je někdo porušuje, zvlášť když to dělá v jeho neprospěch. To by měl mít každý v sobě od malička. Jasně, jde o jednu pitomou bombu v počítačový hře, ale ten princip provází slušnýho člověka celým životem.

27 úno 2011 20:30
Profil E-mail
Toto posílám všem adminům když jsou verbováni do funkce, mám za to že to stále platí..

Citace:
Veškeré dotazy ohledně banů, délky banů, co trestat, co netrestat a podobně komunikuj s adminy přes GCOM nebo piš jako nové téma do ADMINS fora. Hlavně prosím si ujasněme délky banů. Bič na blby je tu Kebab. Ostatní admini se budou chovat a banovat v normě nějakých nepsaných pravidel.

1) dement, flashe na spawnu, hlasitý mikrofon, prostě klasický rušič - upozornit->kick->30min až 1den MAX délka BANu.
2) evidentně nepotrestaný opakovaný TK, TA, dement větších rozměrů - upozornit -> 3hod až 3dny BAN MAX
3) veškeré prohřešky na ban delší jak 3 dny musí obsahovat jasný důkaz, přibalený k banu (musí se nahrávat přes FTP, nelze přes uploader)

DODRŽUJME NAPŘED UPOZORNĚNÍ POTOM ŘEŠENÍ!!! (ve většině případů lehce aplikovatelné)

Neboli za jeden TK je podle mě blbost dávat ban na 1 den, zvlášť když (podle mě) byla bomba toho kdo zabije posledního ;)

27 úno 2011 20:39
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další