Gamester - cs community forum

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 15 lis 2018 22:12

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
 Cheat or not? 
Autor Zpráva

Příspěvek Cheat or not?
http://www.ulozto.sk/6619011/lami-rar

Mohli by ste sa pozriet a povedat svoj nazor ci mal zapnute wh?

Casy :
21:00 - Vojde do kat, ma tam zacupene CT, nic predtym nepocul ale hodi HE tomu T-cku ako keby "tusil" a potom, aj ked "tusi" odide do dolnych a necha to tam...uplne nelogicky tah, ked si mysli ze tam je T a ze mu dal HE, tak nabehne s predstrelom a da ho a nie len tak odide. Toto kolo je cele dost zaujimave. Vyjde na stred (furt zabude cross na dost nelogickych miestach, nie tam kde by mali vybehnut enemy ale mimo), da frag T-cku na CT spawne a potom ide na B. Preco? V katach CT frag nedostalo, a on odtial odisiel akoby vedel ze tam nic nieje. Ked mu skocilo T na CT spawn, skor by mal cakat ze budu uz plantovat A a skusit ziskat dobru poziciu predtym ako sa rozlezu po plante a zacampia. Zaujimave je aj to, ako nahana to T-cko s bombou na T spawne. Odporucam pozriet si s wh a potom bez, beha si s knifom akoby sa nechumelilo, ked vybieha z kat tak vyberie knife presne vtedy ked T zacalo odchadzat.

24:00 - crossom cez stenu sleduje enemy. Mohla byt nahoda, ze mu tam bezal a on nahodou bezal s nim, to by som bral, keby vybiehal na niektory zo zauzivanych campov(na sikmej kde by enemy trcala len hlava, alebo by odtial vybiehal keby sa dostaval na plant) alebo dozadu, alebo k bedni...ale on vybehol na absolutne nelogicke miesto. 2. enemy dolu pod plantom si dal zozadu, cumel nanho pol hodiny aj ked teoreticky by mal zahrat ten frag co najrychlejsie, predsa vystrelil a enemy vedia o jeho pozicii tak ho budu cakat, ak aj nejako vedel o tom T(mohol ho pocut skocit na CT-spawn), vystrelil by hned ako nieco zbada nie obdivuje jeho temeno.

26:10 - najjasnejsia situacia. Pozrite si to s wh a bez, T-cku zacala trcat hlava, ale jemu s wh sa to asi nezdalo, tak odisiel. Mohol mat frag zadarmo, stacilo mu potiahnut mys dolu a strelit, a on miesto toho odide? Hlupost, mal walhall a nechcel aby to bolo vidiet. Aj to ako chaoticky hybe crossom, niekedy mu cukne smerom hore na Tspawn...Preco? Ktore T s AK by nabehlo do tej medzierky? Uplne jasny stenovid, ako tam pozera a nevidi tu hlavu aj ked najprv tusil kde to T bude(ja by som cakal skor za zelenou)

26:20 - tiez pomerne jasna situacia, uz pocuje ako T vybieha z vrat a ani sa neobrati pre pripad ze by dostal par nabojov do prdelky. Ked je na plante, T par krat dupne a zacne walkovat. On ani nepomysli na to ze by T chcelo skocit do okna, okamzite ako je dolu cross na dvere a caka.

Imo zapnuty, ale nechcem spravit hlupost. Demo ma len par minut, nezaberie vam vela casu. :)

20 lis 2010 00:48
Profil E-mail ICQ
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ]